Vysávač MIELE Compact C1 PowerLine 41CAF300SEE

MIELE Compact C1 PowerLine 41CAF300SEE
7x
Vysávač MIELE Compact C1 PowerLine 41CAF300SEE
 • Vysávač MIELE Compact C1 PowerLine 41CAF300SEE
 • Vysávač MIELE Compact C1 PowerLine 41CAF300SEE
 • Vysávač MIELE Compact C1 PowerLine 41CAF300SEE
 • Vysávač MIELE Compact C1 PowerLine 41CAF300SEE
it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Compact C1 PowerLine - SCAF3 Najvyšší sací výkon - 890 W Elektronická regulácia sacieho výkonu - 6-stupňový otočný volič Komfortná a kompaktná teleskopická trubica Úžitkový objem vrecka na prach: 3,5 l Hladina akustického výkonu: 79 dB Akčný rádius: 9 m Farba: červená Rýchle upratovanie Podlahový vysávač Compact C1 ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Spotreba a účinnosť

 • Energetická trieda C
 • Maximálny príkon 890 W

Funkcie

Veľkosť

 • Hmotnosť 6.16 kg

Vlastnosti

 • Prevedenie Klasické
 • Akčný rádius 9 m
 • Kapacita prachovej nádoby 3.5 l

Dizajn

Ostatné

 • Hlučnosť 79 dB
 • Kódy predajcov 4002515841846
  41CAF300SEE

Compact C1 PowerLine - SCAF3
Najvyšší sací výkon - 890 W
Elektronická regulácia sacieho výkonu - 6-stupňový otočný volič
Komfortná a kompaktná teleskopická trubica
Úžitkový objem vrecka na prach: 3,5 l
Hladina akustického výkonu: 79 dB
Akčný rádius: 9 m
Farba: červená
Rýchle upratovanie
Podlahový vysávač Compact C1 PowerLine má vysoký výkon motora 890 W, vďaka ktorému môžete dôkladne povysávať všetky miestnosti. Jeho 9 metrový akčný rádius umožňuje dostatok voľnosti pri vysávaní a vy nemusíte každú chvíľu vymieňať zásuvku. Kábel vysávača sa navíja pomocou nášľapného tlačidla a vy sa nemusíte zohýnať ani ho zdĺhavo namotávať. Dokonca Miele vysávač je chránený pred prehriatím obmedzovačom teploty. Keď sa vzduchová cesta upchá, napr. nasatím rozmerných predmetov, motor sa z bezpečnostných dôvodov automaticky vypne. Po odstránení poruchy a vychladnutí je prístroj opäť pripravený na prevádzku.

Flexibilita
Môžete si nastaviť pracovnú výšku na teleskopickej trubici podľa vašej potreby a vyhnúť sa tak zbytočným bolestiam chrbta. Podlahová hubica, sacia trubica a rukoväť do seba pevne počuteľne zapadnú. Pri vysávaní je spojenie jednotlivých dielov bezpečné, a zároveň stlačením tlačidla jednotlivé diely ľahko odoberiete, napr. pri výmene príslušenstva.

Filtračný systém
Viacstupňový filtračný systém vysávača, ktorý sa skladá z inovatívneho vrecka Miele HyClean, motorového a vzduchového filtra, zabezpečuje že pri vysávaní je vyfiltrovaného viac než 99,9% jemného prachu. Filter AirClean vytvára v miestnosti čistejší vzduch ako pred vysávaním a vy môžete voľne dýchať. Typ vrecka na prach HyClean FJM s objemom 3,5 l. S vysávačom bude váš domov čistejší a sviežejší.

Pohodlné používanie
Vysávače Miele má v rukoväti integrovanú úzku kovovú lištu, ktorá funguje ako malý bleskozvod. Tým sa zabráni statickému výboju medzi prístrojom a používateľom. Pre pohodlie pri práci má vysávač na rukoväti aj praktický spínač, pomocou ktorého môžete regulovať sací výkon jediným dotykom prsta bez zbytočného zohýnania sa. Povrchové prevedenie vysávača Miele je v červenom prevedení.

Jednoduchá manipulácia bez otravného zohýnania
Podlahová hubica sa jednoducho zavesí na držiak na zadnej strane vysávača tak, aby bola sacia trubica v pracovnej pozícii vždy po ruke. Motor vypne automaticky, takže sa už nemusíte viac kvôli tomu zohýnať

Vždy po ruke
Podlahové vysávače Miele sú štandardne vybavené trojdielnym príslušenstvom: hubicou na čalúnený nábytok, hubicou na vysávanie škár a sacím štetcom. Sú integrované alebo – exkluzívne pri značke Miele – umiestnené na prístroji v špeciálnom držiaku VarioClip a tak neustále po ruke.

3-dielne príslušenstvo - na VarioClip

Hubica na čalúnený nábytok
Hubica na vysávanie škár
Sací štetec s umelými štetinami


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MIELE Compact C1 Powerline (446662) (209.00 €) na www.datart.sk
MIELE Compact C1 Powerline (199.00 €) na www.tpd.sk
MIELE Compact C1 PowerLine (41CAF300SEE) (199.90 €) na www.alza.sk