MIELE Tyčový vysávač Triflex HX1 Runner

MIELE Tyčový vysávač Triflex HX1 Runner
4x
MIELE Tyčový vysávač Triflex HX1 Runner
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Miele Triflex HX1 Runner Tak výkonný ako bežný podlahový vysávač   Inovatívna funkcia 3 v 1 pre maximálnu flexibilitu  Vymeniteľný lítiovo-iónový akumulátor Doba prevádzky 60 min Bezúdržbový hygienický filter Lifetime Široká elektrokefa s BrilliantLight pre všetky podlahové krytiny  Farba: rubínovo červená Velvet ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Spotreba a účinnosť

  • Maximálny príkon 170 W

Veľkosť

  • Hmotnosť 3.64 kg

Vlastnosti

Dizajn

Vyhotovenie

  • nie
    Umývateľný filter

Ostatné

  • Hlučnosť 78 dB
  • Kódy predajcov 4002516329213

Miele Triflex HX1 Runner
Tak výkonný ako bežný podlahový vysávač
Inovatívna funkcia 3 v 1 pre maximálnu flexibilitu 
Vymeniteľný lítiovo-iónový akumulátor
Doba prevádzky 60 min
Bezúdržbový hygienický filter Lifetime
Široká elektrokefa s BrilliantLight pre všetky podlahové krytiny 
Farba: rubínovo červená Velvet
Flexibilný režim
Maximálny dosah

Rozmanité možnosti: Je jedno, či budete vysávať pod nízkym nábytkom alebo chcete strop zbaviť prachu – vďaka hore umiestnenej jednotke PowerUnit vysávača Triflex HX1 budete maximálne flexibilní. S vysávačom sa tak celkom jednoducho dostanete pod postele či skrine – pre dokonalú čistotu vášho domova.

Komfortný režim
Ľahké vysávanie

Perfektné na veľké plochy: Namontujte PowerUnit do spodnej časti vysávača Triflex HX1. Tak pohodlne povysávate zvlášť veľké priestory, ako sú dlhé chodby alebo priestranné obývačky. Vďaka malej hmotnosti vám vysávač perfektne padne do ruky. Na malé prestávky počas vysávania je vysávač vybavený funkciou odstavenia. 

Dizajn 3 v 1
Maximálna flexibilita v každej situácii

Vychutnajte si maximálnu flexibilitu: PowerUnit vášho vysávača Miele Triflex HX1 možno namontovať hore aj dole. Tým sa celkom pohodlne dostanete pod nízky nábytok alebo povysávate veľké plochy bez námahy. PowerUnit možno použiť aj samostatne: Perfektne sa hodí na rýchle povysávanie autosedačiek či gauča. Koncepcia prídavných zariadení vysávača Triflex HX1 sa tak optimálne prispôsobí vašim potrebám.

*Exkluzívne v Miele

Kompaktný režim
Jendoduchá manipulácia

Chceli by ste len z gauča povysávať zopár omrviniek alebo odstrániť prach z autosedačiek? Bez problémov to pôjde aj pomocou samostatnej jednotky PowerUnit: Jednotku možno celkom jednoducho odobrať a využívať nezávisle od nasávacej trubice a elektrokefy. Vďaka tomu je rýchlo pripravená na použitie – ušetríte čas a napriek tomu si môžete užívať efektívne čistenie.

Flexibilný koncept nabíjania 
Všestranne a komfortne

Nabíjajte vysávač Triflex HX1 od Miele celkom pohodlne: V závislosti od individuálnej konštrukcie možno spotrebič nabíjať s jednotkou PowerUnit umiestnenou hore aj dole. Ak kvôli nástennému držiaku nechcete vŕtať do steny, môžete kábel zaviesť aj priamo do akumulátora. Nemáte na odkladacom mieste vysávača zásuvku? Žiadny problém – akumulátor možno nabíjať aj mimo spotrebiča.

Nástenný držiak 
Perfektne uložený 

Vďaka nástennému držiaku môžete vysávač Miele vrátane 3-dielneho príslušenstva pohodlne skladovať na stene. Tým ušetríte miesto, ktoré môžete využiť na iné veci.

Twist2open
Jednoduché vyprázdnenie

Je váš Miele vysávač Triflex HX1 plný? Vďaka funkcii Twist2open môžete jeho zásobník bez problémov vyprázdniť – a to jediným pohybom ruky. Zásobník sa ihneď otvorí a prach možno pohodlne vysypať do odpadkového koša. 


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MIELE Triflex HX1 Runner (689.00 €) na www.datart.sk
MIELE Triflex HX1 Runner (689.00 €) na www.tpd.sk