Vysávač PHILIPS PowerPro Aqua FC6401/01

PHILIPS PowerPro Aqua FC6401/01
6x
Vysávač PHILIPS PowerPro Aqua FC6401/01
 • Vysávač PHILIPS PowerPro Aqua FC6401/01
 • Vysávač PHILIPS PowerPro Aqua FC6401/01
 • Vysávač PHILIPS PowerPro Aqua FC6401/01
 • video
 • video
it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

TYČOVÝ VYSÁVAČ FC6401/01 Popis produktu: Nový bezdrôtový (s lítium-iónovým akumulátorom) vysávač PowerPro Aqua vhodný pre každodenné vysávanie. Bezvreckový vysávač je vhodný pre všetky podlahy. Nechýba ani stierací systém pre mokré čistenie s odsávaním. Technológia PowerCyclone 4 oddeľuje nečistoty od vzduchu jedným ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Funkcie

Veľkosť

 • Hmotnosť 3.2 kg

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

 • ok
  Návod na použitie
 • Hlučnosť 83 dB
 • Kódy predajcov 8710103707912
  FC6401/01
 • video
 • video
 • video
TYČOVÝ VYSÁVAČ FC6401/01
Popis produktu:
Nový bezdrôtový (s lítium-iónovým akumulátorom) vysávač PowerPro Aqua vhodný pre každodenné vysávanie. Bezvreckový vysávač je vhodný pre všetky podlahy. Nechýba ani stierací systém pre mokré čistenie s odsávaním.
Technológia PowerCyclone 4 oddeľuje nečistoty od vzduchu jedným ťahom a tým maximalizuje prietok vzduchu a výkon. Prináša vynikajúce výsledky pri vysávaní. Technológia PowerCyclone rýchlo nasáva vzduch pomocou priamemu a hladkému nasávaciemu otvoru. Tvarovaný vzduchovod zrýchľuje prúd vzduchu smerom nahor v cyklónovej komore, vďaka čomu sa prach oddelí od vzduchu.
Týmto vysávačom môžete jednoducho vašu podlahu nielen povysávač ale zároveň stierať. Prepínajte jednoducho medzi mokrým a suchým čistením, pre všetky typy tvrdej podlahy. Nádržku na vodu možno ľahko nasadiť a okamžite prechádzať medzi mokrým a suchým čistením. Pre mokré čistenie nádržku naplňte vodou, prípadne môžete pridať aj čistiaci prostriedok. Vankúšiky z mikrovlákien prirobené naspodku nádržky na vodu zachovajú optimálnu vlhkosť pre dôkladné čistenie.
TriActive Turbo hubica prináša silný výkon na tvrdé podlahy a koberce. Motorizovaná kefa a optimálne prúdenie vzduchu zachytia všetok prach a nečistoty naraz.
Umývateľný filter s 3 vrstvami, navrhnutý s nemeckou technológiou, je na 90% účinný, pre zachytávanie veľmi jemných prachových častíc, ako sú mikroorganizmy až 0,3 mikrometrov (veľa baktérií, peľ a alergény ) a robí tak čistejší vzduch v miestnosti.
Bez kábla je možné vysávanie v domácnosti kamkoľvek budete chcieť. Špeciálna 18V Li-Ion-ová batéria umožňuje nepretržité vysávanie až 40 minút.
Iba stlačíte tlačidlo a vysypete nečistoty. Vďaka jednoduchému a rýchlemu vyprázdňovaniu stlačen��m tlačidla nedochádza ku kontaktu s nečistotami. Nemusíte tak manipulovať s vrecúškami plnými prachu, ktoré môžu u alergikov spôsobiť nepríjemné reakcie.
Technické parametre:
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

PHILIPS PowerPro Aqua FC6401/01 (229.90 €) na www.alza.sk