Vysávač XIAOMI Mi Vacuum Cleaner 2 Sweep One S50 Black

XIAOMI Mi Vacuum Cleaner 2 Sweep One S50 Black
7x
Vysávač XIAOMI Mi Vacuum Cleaner 2 Sweep One S50 Black
 • Vysávač XIAOMI Mi Vacuum Cleaner 2 Sweep One S50 Black
 • Vysávač XIAOMI Mi Vacuum Cleaner 2 Sweep One S50 Black
 • Vysávač XIAOMI Mi Vacuum Cleaner 2 Sweep One S50 Black
 • Vysávač XIAOMI Mi Vacuum Cleaner 2 Sweep One S50 Black
 • Vysávač XIAOMI Mi Vacuum Cleaner 2 Sweep One S50 Black
it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Predstavenie robotického vysávača Roborock Sweep One S55 Po veľmi úspešnej prvej generácii robotického vysávača Xiaomi Mi prichádza na rad jeho vylepšená a nová verzia - Roborock Sweep One S55. Dizajn vysávača zostáva veľmi vkusný a elegantný a bude sa tak hodiť do každého bytu. Na hornej strane tentoraz nájdeme 3 ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Spotreba a účinnosť

 • Maximálny príkon 58 W

Funkcie

 • ok
  Indikátor naplnenia vrecka
 • ok
  Mokré vysávanie
 • ok
  HEPA filter

Veľkosť

 • Hmotnosť 3.5 kg

Vlastnosti

 • Prevedenie Robotické
 • Akčný rádius 10 m
 • Doba prevádzky na jedno nabitie 60 min
 • Kapacita prachovej nádoby 0.42 l

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

 • ok
  Diaľkový ovládač
 • Hlučnosť 72 dB
 • Kódy predajcov R0019
  6970995780239
  000000473491
  S5 MAX czarny
  6970995781939
  95XIW9600

Predstavenie robotického vysávača Roborock Sweep One S55
Po veľmi úspešnej prvej generácii robotického vysávača Xiaomi Mi prichádza na rad jeho vylepšená a nová verzia - Roborock Sweep One S55. Dizajn vysávača zostáva veľmi vkusný a elegantný a bude sa tak hodiť do každého bytu. Na hornej strane tentoraz nájdeme 3 ovládacie tlačidlá - tlačidlo nabíjania (vysávač sa vráti do nabíjacej stanice), tlačidlo on/off, a tlačidlo pre vysávanie lokálneho miesta. Súčasťou vysávača Roborock Sweep One je aj 100 ml nádobka na vodu s mopovacou textíliou, ktorá zachytí aj tie najmenšie čiastočky špiny.


Výkonný motor japonskej značky NIDEC
Základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. U Xiaomi Roborock Sweep One bol nasadený výkonný motor japonskej značky NIDEC, ktorý disponuje sacím tlakom až 2000 Pa a za minútu pojme 0,67 m³ vzduchu. Je tak jedným z najvýkonnejších robotických vysávačov na trhu.

Hoci je nový robot vybavený väčšou sacou silou, hlučnosť bola zredukovaná z pôvodných 62-68 dB na 54-67 dB.

Všetky nečistoty sú zachytávané do nádoby s objemom 0,48 l a v prípade potreby vás vysávač upozorní, že je nutné vyprázdniť odpadovú nádobu. Hlavná kefa je umiestnená vo vysávači voľne, môže sa teda pohybovať po zvislej osi a zaistiť tak správny prítlak na všetky typy kobercov a podláh.

Prúd vzduchu ďalej pokračuje z odpadovej nádoby cez veľký HEPA filter, kde sú zachytené aj malé prachové častice, a pri vysávaní tak nie sú vypúšťané späť do miestnosti. Náhradný HEPA filter je možné u nás zakúpiť ako príslušenstvo.


Funkcia mopovania
Jednou z najväčších "inovácií", ktoré tento robot ponúka, je mopovanie a vysávanie zároveň. S predchádzajúcou generáciou dokážete váš byt síce dokonale povysávať, táto generácia však dokáže byt aj dokonale umyť!

V mopovacom móde dokáže pracovať 45 až 60 minút a vyčistí tak približne 125 metrov štvorcových. Uistite sa však, že pred prvým použitím naplníte zásobník vodou a navlhčíte utierku.


Trojica samostatných senzorov pre ešte efektívnejšie upratovanie
"Mozgom" vysávača sú tri samostatné procesory, ktoré pracujú podobným spôsobom ako ľudská myseľ. Navzájom spolupracujú. Synchronizovane zbierajú a spracovávajú dáta. Dokážu vytvoriť mapu miestnosti a naplánovať trasu vysávania. Vysávač je tak oveľa efektívnejší.


Dokonalá orientácia v akomkoľvek priestore
Každá domácnosť má špecifické členenie miestností. Ako splniť očakávania všetkých zákazníkov? Vysávač má 13 hlavných senzorov, ktoré zaisťujú navigáciu v priestore. Výška vysávača je 9,6 cm, ľahko sa teda všade dostane a to aj pod nábytok, kam je inak ťažké dosiahnuť.


Inteligentná detekcia kobercov
Vysávač po nabehnutí na koberec aktivuje režim maximálneho sania, po opustení koberce sa vráti späť k normálnemu režimu sania. Táto funkcia automatického rozpoznávania kobercov musí byť zapnutá v aplikácii.


Špičkový algoritmus SLAM so schopnosťou predvídať
Algoritmus simultánnej lokalizácie a mapovania (SLAM) používa pre svoje vozidlá na Marse aj NASA. Používa ho tiež Google vo svojich autonómnych autách bez vodičov. Na základe dát získaných z laserového senzora vzdialenosti, gyroskopu, rýchlomera a akcelerometra vytvorí algoritmus mapu miestností. Vysávač pozná svoju presnú polohu na mape a bezpečne naplánuje trasu vysávania.


Bez starostí, vysávač sa o svoje nabíjanie postará sám
S použitím senzorov vysávač lokalizuje nabíjaciu stanicu. Potom, čo je miestnosť povysávaná, sa automaticky vracia najkratšou možnou cestou späť do stanice. Ak počas vysávania klesne batéria pod 20%, vysávač sa sám vráti do nabíjacej stanice a dobije sa na 80%. Potom pokračuje v upratovaní presne tam, kde prestal.


Vysávanie pozdĺž stien
Vysávač Xiaomi využíva senzor, aby pri vysávaní udržiaval od steny presnú vzdialenosť 10 mm. Súčasne rýchlo rotujúca bočná kefa dôkladne vymetá priestor pozdĺž steny a zaisťuje tak povysávanie všetkých miest.


Výkonná batéria s dlhou výdržou
Xiaomi Roborock Sweep One S50 je vybavený Li-Ion batériou s kapacitou 5200 mAh. Články pochádzajú od renomovaných firiem LG / Panasonic.

Takáto kapacita potom stačí pri úplnom nabití až na 2,5 hodiny nepretržitého vysávania, čo predstavuje až 250 m² priestoru. Samozrejme vždy záleží na konkrétnych podmienkach a členitosti.

Hladinu nabitia batérie indikuje okrúhly rámček okolo tlačidiel vysávača. Keď svieti bielou farbou, zostáva batérii viac ako 50 % kapacity, ak svieti oranžovo, je nabitá medzi 20-50%, ak však začne svietiť na červeno, má batéria pod 20 % kapacity. To Vás však nemusí trápiť, vysávač automaticky preruší prevádzku, zájde sám na nabíjaciu stanicu, a po dobití opäť začne pracovať tam, kde predtým prestal.


Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
Aplikácie Mi Home združuje ovládanie kompletnej chytrej domácnosti v podaní Xiaomi a ich partnerov.

Na aplikácii je skvelé, že je pripojená cez váš Xiaomi účet ku všetkým prvkom chytrej domácnosti kdekoľvek na svete. Nemusíte tak byť doma, aby ste spustili vysávanie podlahy, alebo skontrolovali, koľko máte doma stupňov.

Vďaka aplikácii Mi Home si môžete naplánovať, kedy a ako často bude váš robotický pomocník vysávať, prípadne mu jednorázovo pokyn na vysávanie zadať, hoci už (ešte) budete trebárs sedieť v práci. Ďalej môžete ovládať sací výkon a prezrieť si trasu, ktorú vysávač počas práce ušiel.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

XIAOMI Robotický vysávač Roborock Sweep One S55 čierny (395.00 €) na www.datart.sk
XIAOMI S55 (395.00 €) na www.hej.sk
XIAOMI ROBOROCK SWEEP ONE S55 (361.99 €) na www.prva.sk
XIAOMI Roborock Sweep One S55 Black R0019 (379.00 €) na www.tpd.sk
XIAOMI Roborock Sweep One S55, inteligentný vysávač, čierny R0019 (379.00 €) na datacomp.sk
100%

4 recenzie produktu

100% pomer ceny a kvality
100% kvalita návodu
100% dizajn,vzhľad
90% množstvo funkcií
100% výdrž batérie
100% jednoduchosť ovládania
100% hlučnosť
100% údržba
recenzia
mI3O 28.09.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, hlučnosť, údržba

Povodne som rozmyslal nad Neato, ale vyhrala cena. Zatial max. spokojnost. Mame iba podlahu bez kobercov a vysavac viditelne taha dobre a to je len na balance (vyvazeny) mode. Startujeme ho kazdy den a vzdy sa najde v zasobniku kopec bordelu. Mapa je super, viem si skontrolovat kde vsade chodil. Je obratny a natlaci sa este aj pod jedalensku stolicku. V pripade prekazok dokaze dvyhat koliecka a dopomahat si. Celkom zabava sledovat ako si poradi s prekazkami, napr. lezata noha od stojanu. Mop som zatial este neskusal. Navod som mal v anglictine, co je pre mna uplne ok. Na youtube je kopec videi ako sa ma obsluhovat a cistiť.

recenzia
Laco 20.06.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Prekonal ocakavania
negativa
Vsetko sa paci

Super pomocnik. Usetri mnozstvo casu. Ak mate psa neprekonatelne...

recenzia
Matej 08.08.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Pretože je uzitocny a kvalitny vo svojej trede pomer cena vykon pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, hlučnosť, údržba
negativa
Zatial nič

10/10

recenzia
Juraj Trenc 17.05.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Kvalitny roboticky vysavač Dobre vysava, ovladany ce app
negativa
-