LIFETIME BRIMO Skladacie stoličky 1ks

LIFETIME BRIMO Skladacie stoličky 1ks
LIFETIME BRIMO Skladacie stoličky 1ks
it

BRIMO plastové stoličky sú výborné na použitie všade tam kde nieje veľa miesta a kde rýchlo treba urobiť posedenie. Skladacia stolička po zložení zaberá minimum miesta. Plastové skladacie stoličky ponúkajú elegantné a zároveň veľmi úžitočné riešenie. Pre organizovanie vonkajších slávností, svadieb, ale aj promo akcií ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

BRIMO plastové stoličky sú výborné na použitie všade tam kde nieje veľa miesta a kde rýchlo treba urobiť posedenie. Skladacia stolička po zložení zaberá minimum miesta.
Plastové skladacie stoličky ponúkajú elegantné a zároveň veľmi úžitočné riešenie. Pre organizovanie vonkajších slávností, svadieb, ale aj promo akcií môžete využiť dizajnovo krásne spracovanej stoličky. Biela farba nepôsobí rušivo, vhodne doplní akokoľvek riešené alebo dekorované prostredia. Použité materiály sú vysoko odolné voči vplyvu UV žiarenia, ale aj vlhkosti, vode. Dôležitá je tiež pevnosť pri mechanickom zaťažení. V zloženom stave zaberajú stoličky minimálny priestor, sú ľahké a dobre sa skladujú aj prenášajú. Investícia do kvalitného a estetického vybavenia povýši organizované akcie o niekoľko úrovní vyššie. Využite mimoriadnu ponuku. Plastové skladacie stoličky vám pomôžu skvalitniť ponúkané služby s garanciou dlhoročnej životnosti.Rozkladacie stoličky sú vyrobené v kombinácií oceľovej nosnej kostry a vysoko odolného UV stabilizovaného polyetylénu (HDPE). Stoličky sú odolné voči vplyvu počasia. Plast pod vplyvom slnka nemení svoju farbu ani odolnosť. Stoličky je možné jednoducho zložiť a ukladať na seba Plast je ľahko umývateľný s protišmykovou úpravou.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BRIMO Skladacie stoličky - 1 ks (49.00 €) na www.brimo.sk
recenzia
Anička 08.04.2022

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Odporúčanie kamaráta pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (9)