MWH Savoy basic polohovacie Polohovateľné kreslo z ťahokovu 6 pozícií 70 x 58 105 cm

MWH Savoy basic polohovacie Polohovateľné kreslo z ťahokovu 6 pozícií 70 x 58 105 cm
MWH Savoy basic polohovacie Polohovateľné kreslo z ťahokovu 6 pozícií 70 x 58 105 cm
it

Savoy - stohovateľná stolička z ťahokovu, tmavo sivá Praktická stohovateľná stolička z ťahokovu s pohodlným posedom a širokým stabilným profilom nôh vydrží aj väčšie namáhanie. Prevedenie v tmavo šedej farbe je veľmi praktické. Materiál Ostré slnečné lúče, vytrvalý dážď, mráz alebo dokonca sneh vydrží bez úhony ... čítať viac


Savoy - stohovateľná stolička z ťahokovu, tmavo sivá
Praktická stohovateľná stolička z ťahokovu s pohodlným posedom a širokým stabilným profilom nôh vydrží aj väčšie namáhanie.
Prevedenie v tmavo šedej farbe je veľmi praktické.
Materiál
Ostré slnečné lúče, vytrvalý dážď, mráz alebo dokonca sneh vydrží bez úhony originálny rad záhradného nábytku z ťahokovu.
Ťahokov je materiálom novej generácie. Jeho moderný dizajn a veľmi pevné, kvalitné prevedenie ho umožňuje používať takmer bez údržby.
Vďaka vysokej kvalite materiálu, silnej vrstve povrchového laku Elotherm® (3x silnejšia vrstva, ako je obvyklé) a starostlivému spracovaniu tento nábytok odoláva aj náročným klimatickým vplyvom bez stopy hrdze či mechanického poškodenia.
Užívajte si záhradu bez starostí.
MWH-das Original
Už od roku 1951 vyrába táto nemecká značka záhradný nábytok pre tých, ktorí si vedia vychutnávať život plnými dúškami.
Nezáleží na tom, či si len na chvíľku užívate kávu na terase alebo či ste práve uprostred veľké rodinné oslavy.
Nábytok od MWH je tu preto, aby atmosféra každého okamihu bola dokonalá.
Dokonalá vďaka precíznosti spracovania každého detailu, kvalite použitých materiálov, krásnemu dizajnu a vedomie toho, že vlastníte niečo špeciálne.
Niečo, čo pre Vás vytvorili ľudia, majúci v krvi rovnakú vášeň a cit pre dokonalosť ako Vy.
K čomu by ale bol najkrajšie nábytok, ak by ste si ho mohli užívať len krátku dobu?
Nábytok MWH nielen rozžiaria vašu terasu, ale skvele napĺňa svoju povesť funkčného a odolného nábytku s minimálnymi nárokmi na údržbu.
Ako výraz dôvery v kvalitu svojich produktov ponúka MWH predĺženú trojročnú záruku na neprehrdzavenie výrobkov z ťahokovu alebo hliníka.
Viac o MWH na www.mwh-dasoriginal.com
Všetky produkty značky MWH spĺňajú európske normy EN 581-1, EN 581-2 a EN 581-3, vyjadrené certifikáciou TÜ, GS alebo špeciálne certifikáciou pre vysoko záťažové gastronomické prevádzky. Takéto produkty sú pre zákazníka zárukou bezpečnosti, ako z hľadiska použitých materiálov, ako aj bezpečných tvarov nábytku a sú tiež zárukou vysokej kvality spracovania.
Spoločnosť MWH je vybavená najväčším testovacím a laboratórnym centrom vôbec a všetky výrobky, materiály a komponenty prechádzajú tiež viac než stovkou vlastných interných testov - chemických, záťažových i odolnostných. Aj preto predstavujú produkty MWH absolútnu špičku medzi záhradným nábytkom.
Čistenie a údržba nábytku z kovu a ťahokovu
Pre čistenie nábytku z kovu alebo ťahokovu postačí opláchnutie čistou vodou, v prípade väčšieho znečistenia stačí použiť mäkkú hubku alebo kefku v kombinácii s mydlovou vodou.
Aby ste zabránili vzniku vápenatých usadenín alebo škvŕn, odporúčame po každom vyčistení utrieť povrch suchou handričkou.
Nepoužívajte žiadne agresívne chemikálie ako acetón (odlakovač na nechty), čistiace prostriedky na báze chlóru a ostré predmety.
Prípadné škrabance, ktoré idú až do kovového podkladu, je dobré zatrieť lakom rovnakého odtieňa. Zabránite tým prípadnej korózii.
ELOTHERM® je unikátna povrchová úprava používaná na produktoch z ťahokovu značky MWH.
Zvyčajná povrchová úprava tzv. Práškovou úpravou je silná zhruba 80 mikrometrov a často sa stáva, že v členitých miestach, spojoch a pod. Je ešte slabšie alebo môže dokonca aj niekde chýbať. Takýto povrch je náchylnejší nielen k poškriabaniu, ale aj k hrdzaveniu.
Lakovanie metódou ELOTHERM® sa deje v dvoch krokoch. Na prvý, extrémne silnú vrstvu laku, sa v druhej fáze nanáša ešte tvrdý ochranný lak. Výsledkom je 3 x hrubšia vrstva laku než je bežné (250 mikrometrov), ktorá je dokonale zatečená aj do tých najmenej prístupných miest povrchu. Ochrana proti korózii aj bežným šrámom je tak na veľmi vysokej úrovni a nábytok možno bez problémov dlhodobo používať vonku, a to aj v daždi alebo na mraze.
Lakovanie navyše skvele vyzerá, ľahko sa udržuje a vďaka svojej hrúbke sa ani v sparnom lete toľko nerozpália.
Aj vďaka úprave ELOTHERM® si MWH môže dovoliť dať na svoje produkty 3-ročnú záruku.
Pre dopravu nie je možné využiť službu Balíkovny!
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MWH Savoy (55.46 €) na www.mader.sk
MWH Savoy 879000 (60.00 €) na www.epotreby.sk

Všeobecné parametre

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 4260278790003