Záhradný stôl RIWALL Pikolo Round

RIWALL Pikolo Round
Záhradný stôl RIWALL Pikolo Round
it

Praktický kovový stôl s ľahko umývateľnou sklenenou doskou z tvrdeného skla 5mm. Vďaka svojim rozmerom sa hodí aj do menších priestorov. Rám je ošetrený lakom nanášaným modernou práškovou technológiou. Rozmer: O 60 x 71 cm  Čistenie a údržba nábytku z kovu a ťahokovu Pre čistenie nábytku z kovu alebo ťahokovu postačí ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 4260440951164
    FTS00027

Praktický kovový stôl s ľahko umývateľnou sklenenou doskou z tvrdeného skla 5mm. Vďaka svojim rozmerom sa hodí aj do menších priestorov. Rám je ošetrený lakom nanášaným modernou práškovou technológiou.

Rozmer: O 60 x 71 cm
 Čistenie a údržba nábytku z kovu a ťahokovu

Pre čistenie nábytku z kovu alebo ťahokovu postačí opláchnutie čistou vodou, v prípade väčšieho znečistenia stačí použiť mäkkú hubku alebo kefku v kombinácii s mydlovou vodou. Aby ste zabránili vzniku vápenatých usadenín alebo škvŕn, odporúčame po každom vyčistení utrieť povrch suchou handričkou. Nepoužívajte žiadne agresívne chemikálie ako acetón (odlakovač na nechty), čistiace prostriedky na báze chlóru a ostré predmety. Prípadné škrabance, ktoré idú až do kovového podkladu, je dobré zatrieť lakom rovnakého odtieňa. Zabránite tým prípadnej korózii.

  • Hmotnosť (Kg): 3.75
  • Rozmery (cm): 60 x 60 x 71
  • Rozmery balenia (cm): 62 x 75 x 69

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CREADOR Pikolo Round Kovový stôl so sklenenou doskou (29.99 €) na www.abcnaradie.sk