GARDENA automatický rozdeľovač vody

GARDENA automatický rozdeľovač vody
8x
GARDENA automatický rozdeľovač vody
 • GARDENA automatický rozdeľovač vody
 • GARDENA automatický rozdeľovač vody
 • GARDENA automatický rozdeľovač vody
 • GARDENA automatický rozdeľovač vody
 • GARDENA automatický rozdeľovač vody
it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

V kombinácii so zavlažovacím počítačom GARDENA MasterControl alebo MasterControl solar (č.v. 1864, 1866), GARDENA rozdeľovač vody automatic zaisťuje automatické zavlažovanie až šiestich rôznych oblastí záhrady, jednu po druhej. Napríklad môžete zavlažovať trávnik zavlažovačom, potom črepníkové rastliny, záhony, živé ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 4078500119795
  1197-29
  1197-20
  4078500119726
  4675
V kombinácii so zavlažovacím počítačom GARDENA MasterControl alebo MasterControl solar (č.v. 1864, 1866), GARDENA rozdeľovač vody automatic zaisťuje automatické zavlažovanie až šiestich rôznych oblastí záhrady, jednu po druhej. Napríklad môžete zavlažovať trávnik zavlažovačom, potom črepníkové rastliny, záhony, živé ploty a truhlíky pomocou systému kvapkovej závlahy. Prietok vody automaticky otvorí výstupy, jeden po druhom, v závislosti na naprogramovaní zavlažovacieho počítača. Praktické: rozdeľovač vody je možné pružne prispôsobiť podmienkam vo vašej záhrade. To znamená, že môžete zavlažovať buď iba dve oblasti alebo až šesť. Nepotrebné výstupy vody sa jednoducho deaktivujú pomocou páčky. Rovnako ako rôzne rastliny v záhrade potrebujú rôzne množstvo vody, je možné tiež individuálne nastaviť dobu zavlažovania v závislosti na naprogramovaní zavlažovacieho počítača. Rozdeľovač vody dopraví požadované množstvo na správne miesto. Toto inteligentné riešenie je ideálne, keď nie je k dispozícii dostatočné množstvo vody pre súčasné napájanie všetkých koncových prístrojov. Jednoducho pripojíte rozdeľovač vody na stenu domu, alebo na zem. Pretože sú všetky vývody vody umiestnené v jednom smere, zariadenie zaberá veľmi málo miesta. Je vybavený vonkajším závitom 26,5 mm (G 3/4) a je dodávaný s piatimi ks nákrutka (č.v. 901) a tromi koncovými zátkami.
- Ide to ako na drôtiku: pomocou zavlažovacieho počítača možno automaticky a vhodne zavlažovať až 6 oblastí vašej záhrady, jednu po druhej. Vaša záhrada bude spoľahlivo a pohodlne zavlažovaná - a vy budete mať viac voľného času a zdravé rastliny.
- Rozdeľovač vody má šesť výstupov, ktoré sú umiestnené vedľa seba a usporiadané v jednom smere. Môže byť inštalovaný na zemi alebo na stene, čím sa ušetrí miesto.
- Ak by ste chceli zavlažovať menej ako šesť oblastí, potom jednoducho deaktivujete nedožadoval výstupy pomocou nastavenia páčky.
Parametre:
- Prevádzkový tlak: 1-6 barov
ilustračné foto
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARDENA Rozdeľovač vody automatic 1197-29 (63.00 €) na naradieshop.sk
GARDENA Rozdělovač vody 1197-20 automatic (71.75 €) na www.mader.sk
GARDENA - rozdělovač vody automatic (70.00 €) na www.datart.sk
GARDENA rozdeľovač vody automatic, 1197-29 (65.50 €) na www.superdiskont.sk
GARDENA rozdeľovač vody automatic (1197-29) (69.99 €) na www.jardin.sk