GARDENA programovacia jednotka 1242

GARDENA programovacia jednotka 1242
5x
GARDENA programovacia jednotka 1242
  • GARDENA programovacia jednotka 1242
  • GARDENA programovacia jednotka 1242
  • GARDENA programovacia jednotka 1242
  • GARDENA programovacia jednotka 1242
it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Špičková kvalita výrobku Kvalitné výrobky GARDENA nemeckej výroby zaručujú dôveryhodný výkon, spoľahlivosť a neustále inovácie. Jednoduché programovanie Programovacia jednotka od spoločnosti GARDENA slúži na automatické riadenie systémov pre riadenie zavlažovania alebo väčších Sprinklersystémov a je tak ideálna ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 1242-27
    4078500124270

Špičková kvalita výrobku

Kvalitné výrobky GARDENA nemeckej výroby zaručujú dôveryhodný výkon, spoľahlivosť a neustále inovácie.


Jednoduché programovanie Programovacia jednotka od spoločnosti GARDENA slúži na automatické riadenie systémov pre riadenie zavlažovania alebo väčších Sprinklersystémov a je tak ideálna pre použitie v oblastiach bez prívodu energie. Je ideálna pre prípady, kedy nie je dostatočné množstvo vody pre súčasnú prevádzku celého systému - pozostávajúceho z niekoľkých zavlažovacích systémov. Navyše z dôvodu rozdielnych požiadaviek na množstvo vody jednotlivých oblastí s rastlinami riadi programovacia jednotka od spoločnosti GARDENA jednotlivé intervaly zavlažovania pre jedno potrubie a umožňuje tak samostatné a optimálne zavlažovanie. Programovacia jednotka od spoločnosti GARDENA slúži na programovanie riadiacej jednotky od spoločnosti GARDENA (č.v. 1250). Prenos dát do riadiacej jednotky sa vykonáva jednoducho stlačením tlačidla. Po skončení programovania je riadiaca jednotka namontovaná na zavlažovacie ventily 9 V od spoločnosti GARDENA (č.v. 1251-20) a riadi sa na základe nastavených časov. Pre jeden deň možno vybrať až šesť zavlažovacích aktivít. Dni a cykly zavlažovania sú programovateľné samostatne. Dĺžku zavlažovania možno flexibilne nastaviť medzi jednou minútou a 9 hodinami 59 minútami. Na prevádzku je potrebná jedna 9V alkalicka batéria (nie je súčasťou dodávky). Tým je zaistená bezpečná prevádzka po dobu približne jedného roka.
Špecifikácie
Zásobovanie energiou1 x 9 V alkalická batéria 6LR61 (nie je súčasťou dodávky)
Nastavenie zavlažovania
Zavlažovacie cykly za deň6
Dĺžka zavlažovania0 h 1 min - 9 h 59 min
Frekvencia zavlažovaniaMožnosť voľby individuálnych zavlažovacích dní
Vlastnosti:
Automatické a časovo nenáročné zavlažovanie

Vďaka programovacej jednotke od spoločnosti GARDENA v spojení s regulačnými a zavlažovacími ventilmi 9 V od spoločnosti GARDENA bude vaša záhrada spoľahlivo a pohodlne zavlažovaná - aj keď nie ste doma. Získate viac voľného času, bujnú zelenú záhradu a nádherné zdravé rastliny.

Bezkáblové ovládanie

Toto riešenie sa hodí obzvlášť v prípadoch, keď nie je možnosť pripojenia na zdroj energie. Systém pre riadenie zavlažovania je bezkáblový, údaje sú po pripojení k ventilu prenášané stlačením tlačidla. Medzi programovacou jednotkou a ventilom nie je nutné žiadne káblové spojenie.

Možno flexibilne rozširovať

Ku každej programovacej jednotke od spoločnosti GARDENA možno pripojiť ľubovoľné množstvo zavlažovacích ventilov a riadiacich jednotiek.

Rozmanité možnosti zavlažovania

Pre jeden ventil a deň je možné vybrať až šesť zavlažovacích aktivít. Dni zavlažovania sú voliteľné samostatne. Dĺžku zavlažovania možno pre jednotlivé ventily alebo riadiace jednotky flexibilne nastaviť medzi jednou minútou a 9 hodinami 59 minútami.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARDENA programovacia jednotka, 1242-27 (65.00 €) na www.superdiskont.sk
GARDENA Programovacia jednotka (1242-27) (46.80 €) na www.alza.sk