VISTA Počty - Mosaic Maxi 2

VISTA Počty - Mosaic Maxi 2
VISTA Počty - Mosaic Maxi 2
it

Stavebnica Počty - Mosaic Maxi / 2 obsahuje 110 dielikov v 5 farbách (žltá, červená, zelená, modrá a biela) a je určená najmladším pre zoznámenie sa s číslami a jednoduchými počítaním. Určené pre deti od 4 rokov. Popis produktu Mosaic Maxi / 2 - (Počty) Stavebnica mozaikového typu Mosaic MAXI je nielen skvelá ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 0402-3VIS
    8592812031003
    TD47536

Stavebnica Počty - Mosaic Maxi / 2 obsahuje 110 dielikov v 5 farbách (žltá, červená, zelená, modrá a biela) a je určená najmladším pre zoznámenie sa s číslami a jednoduchými počítaním.
Určené pre deti od 4 rokov.
Popis produktu Mosaic Maxi / 2 - (Počty)

Stavebnica mozaikového typu Mosaic MAXI je nielen skvelá hračka, ale aj výborná vzdelávacie pomôcka pre predškolákov. Deti predškolského veku si precvičia nielen svoju motoriku, ale naučia sa abecedu (MOSAIC MAXI / 3), alebo základy počítania (MOSAIC MAXI / 2). Základ stavebnice tvorí podložka, ktorá pripomína včelí plást. Na túto podložku sa skladajú rôznofarebné dieliky stavebnice a deti si môžu vytvoriť rôzne obrázky podľa svojej fantázie alebo priloženého návodu. Všetky stavebnice Mosaic MAXI sú vzájomne plne kompatibilné, takže ju môžete neustále rozširovať a doplňovať o nové dieliky.

História Mosaic MAXI

Stavebnica Mosaic MAXI sa začala vyrábať v roku 1970 pod názvom Bee (včela) Olympic Mozaic. Názov vznikol podľa tvaru podložky a "kameňov", ktoré sa na ňu pokladajú. Všetko vyzerá ako včelí plást. Teraz ju na trhu nájdete pod názvom Mosaic MAXI / 1
Rýdzo česká stavebnica!

Všetky hračky a stavebnice značky VISTA sú vyrobené v Českej republike! Sú vyrábané poctivo a vzhľadom na to, že si so stavebnicami budú hrať naše / vaše deti.
Bezpečnosť predovšetkým !!!

Všetky hračky značky VISTA vyrábané spoločnosťou BENEŠ a LAT, a.s. sú pravidelne testované renomovanou skúšobňou a spĺňajú všetky požiadavky bezpečnosti a nezávadnosti podľa normy EN71. Ani stavebnice Mosaic Color neobsahuje nebezpečné ftaláty, nie je teda dôvod prečo by mala chýbať v niektorej detskej izbičke.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Mosaic Maxi /2 - Počty (17.17 €) na www.megaknihy.sk
VISTA - Počty Mosaic Maxi (17.19 €) na www.market24.sk
TEDDIES Mozaika Maxi/2 Počty 110ks v krabici 35x29x3,5cm 4+ (21.79 €) na www.kokiskashop.sk
VISTA Mosaic Maxi 3 - Počty (15.95 €) na www.rozumnehracky.sk
VISTA Počty - Mosaic Maxi / 2 (17.30 €) na www.vrabciak.sk
recenzia
Marika 03.12.2012

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
rýchlosť dodania
negativa
žiadne

pozitívny