Zubná pasta Sensodyne Classic zubní pasta 75 ml

Sensodyne Classic zubní pasta 75 ml
Zubná pasta Sensodyne Classic zubní pasta 75 ml
it

Sensodyne Classic bez obsahu fluoridov s klinicky preukázaným účinkom efektívne znižuje citlivosť zubov. Obsiahnutý chlorid strontnatý sa viaže na bielkovinové štruktúry a uzatvára obnažené dentínové kanáliky, čím znižuje citlivosť zubov na teplé a studené podnety. Prednosti zubnej pasty Sensodyne Classic No Fluoride: ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Objem 75 ml

Ostatné

  • Kódy predajcov 4047400410356
Sensodyne Classic bez obsahu fluoridov s klinicky preukázaným účinkom efektívne znižuje citlivosť zubov. Obsiahnutý chlorid strontnatý sa viaže na bielkovinové štruktúry a uzatvára obnažené dentínové kanáliky, čím znižuje citlivosť zubov na teplé a studené podnety.
Prednosti zubnej pasty Sensodyne Classic No Fluoride:
Vhodné pre ľudí alergických na fluór
Obsahuje 10% chloridu strontnatého, ktorý uzatvára dentínové kanáliky
Preukázateľne znižuje citlivosť zubov
Na dosiahnutie optimálneho efektu je potrebné zubné pastu Sensodyne používať pravidelne najmenej po dobu dvoch týždňov. Efekt pretrváva 2 - 3 týždne po poslednej aplikácii a potom vymizne. V našej ponuke nájdete aj ďalšie pasty bez obsahu fluoridov.
Zloženie: Aqua, Glycerin, Calcium Carbonate, Strontium Chloride Hexahydrate, Sorbitol, Silica, Hydroxyethylcellulose, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, PEG-40 Stearate, Sodium Saccharin, Limonene, CI 77891, CI45430. 
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

SENSODYNE Classic 75 ml (3.34 €) na najlekaren.eu