CISCO

Vyberte najpredávanejšie produkty cisco ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk - strana 7
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
-34%
10/100/1000Mbps 2022

CBS220-24P-4X-xx 24 10/100/1000 PoE+ ports with 195 W power budget 4 10G SFP+ port Inteligentné spínače Cisco Business radu 220 Cisco Business radu 220 sú cenovo dostupné inteligentné ...

od 607.69
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
od 39.64
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
10/100Mbps 5 GHz 2017

Cisco Merak MR42; Výkonný profesionálny access point. Je založený na bezdrôtovej technológii WiFi standadu 802.11a / b / g / n / ac a pracuje ako v 2,4 GHz pásme, tak 5 GHz pásme. Dosahuje ...

1069.78
ponúka 1 obchod Do obchodu
-8%
182.32
ponúka 1 obchod Do obchodu
2017

Cisco (GLC-TE=) Cisco 1000BASE-T SFP modul transcieveru Meď 1000 Mbit/s

328.43
ponúka 1 obchod Do obchodu
518.33
ponúka 1 obchod Do obchodu
-8%
10/100Mbps 2018

odkaz na stránky výrobce: https://meraki.cisco.com/lib/pdf/meraki_datasheet_ms120_compact.pdf

805.04
ponúka 1 obchod Do obchodu
-8%
3218.94
ponúka 1 obchod Do obchodu
-7%
2011

MGBLH1 Transceiver SFP 1000BASE-LH pre vlákno s jedným režimom, vlnová dĺžka 1310 nm, podporuje až 40 km Ľahko pripojte prepínače k sieťovým modulom z optických vlákien. * Pridáva optické ...

od 245.11
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
2011

MGBSX1 Transceiver 1000BASE-SX SFP pre multimódové vlákno, vlnová dĺžka 850 nm, podporuje až 500 m Ľahko pripojte prepínače k sieťovým modulom z optických vlákien. * Pridáva optické pripojenie ...

od 127.16
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
-22%
10/100Mbps 2015

od 67.50
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
-7%
2017

Cisco (SFP-H10GB-CU2M=) Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 2m sieťový kábel Čierna

od 105.82
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
-10%
10/100Mbps 5 GHz 2016

o 2,4GHz rádio 802.11b/g + 5GHz rádio 802.11a o Nutnosť dokúpiť externé antény (2 pre každé rádio) o Podpora všetkých bežných autentikačných a šifrovacích metód o Podpora autonómneho alebo ...

od 591.83
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
-28%
10/100/1000Mbps 2020

C1000-24P-4G-L 24x porty 10/100/1000 Ethernet PoE+ a 195W rozpočet PoE, 4x uplinky 1G SFP Prepínače Cisco ® Catalyst ® série 1000 sú prepínače vrstvy 2 s pevným riadením Gigabit Ethernet a Fast ...

od 853.24
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť