Skvelý opasok na šport


Potrebujete niečo, čo vám pri športe dokonale podrží mobil, peňaženku, kľúče alebo iné drobnosti?

Potrebuješ niečo, čo Ti pri športe dokonale podrží mobil, peňaženku, kľúče alebo iné drobnosti? Axclusive opasky sú nielen ideálne pre tento účel, ale sú zároveň aj moderné a štýlové.
Prečo práve opasky Axclusive?

Opasky Axclusive skvelo slúžia pri športe, ak chcete mať všetky svoje drobnosti pri sebe bez toho, aby ste ich stratili alebo by vás, napríklad pri behaní, obťažovali neustálym skákaním. Okrem toho sú aj dizajnovým kúskom a sú dostupné v troch rôznych farbách a rôznych veľkostiach (S-XL).

  • Ideálne na leto
Tento športový doplnok nemusí byť ani tak športový ako praktický! Skvelo sa hodí k oblečeniu a môžete si ho vziať napríklad na festivaly alebo na dovolenku. Každý vie, že na takýchto miestach sa vecí strácajú neustále a kradne sa najviac. S nepohodlnou taškou sa síce môžete vybrať na koncerty a festivaly, no ako si užívať večer, keď musíte stále myslieť na svoje veci a kontrolovať ich? Opasok funguje veľmi jednoducho a spoľahlivo. Oblečiete si ho dáte doň všetky svoje veci, ktoré chcete mať pri sebe a dáte si ho pod tričko, alebo pokojne aj nad - opasky totiž vyzerajú vkusne a moderne.
  • Bezpečnosť v zahraničí
Ak sa chystáte na dovolenku do zahraničia, na pláž alebo do rušného mesta, isto nechcete nechať svoj pas, svoj mobil a svoje peniaze na hoteli. Pritom však viete, že v meste alebo na pláži je plno vreckárov, ktorí majú veľmi „dobré“ úmysly keď vás zastavia spýtať sa koľko je hodín. Opasky vám pomôžu chrániť veci aj pred nimi, pretože veci máte blízko pri sebe a akýkoľvek dotyk, ihneď pocítite. A nemusíte sa obávať už ničoho, čo sa týka vašich vecí - sú v bezpečí a po ruke !

  • Štýlovo k športu, cestovaniu
Zabraňujú krádežiam a strácaniu dôležitých vecí, sú praktické a dokonca aj štýlové! Rozkošná ružovásvieža zelená alebo decentná čierna farba vám umožňuje kombinovať ich k rôznym outfitom, či sa už chystáte športovať alebo na cesty, kde nechcete svoje cennosti postrácať. Za prijateľnú cenu 19,95 €, ktorá zodpovedá kvalitnému spracovaniu a odvedenej službe si opasok môže dovoliť naozaj každý. Stačí si len spočítať, koľko času a peňazí ušetríte pri vybavovaní nových dokladov, či kľúčov od auta.