DEMA

Vyberte najpredávanejšie produkty dema ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1
100 % 1 recenzia
Detské/Juniorské Horské

Detský bicykel vhodný na výlety s rodičmi. Je vybavený potrebnými komponentami ako brzdy (predná V-brzda a zadná protišľalpná), blatníky a taktiež sme zabezpečili aby sa Vašemu dieťaťu nedostali ...

152.50
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 2
-8%
HYPER-BASS Ed. II Do uší Bezdrôtové 25 hod. True Wireless 16 ohm 2019

Popis produktu Hitom poslednej doby sú úplne bezdrôtové štuple . Máte radi voľnosť pohybu bez kábla? Potom sú slúchadlá CONNECT IT True Wireless HYPER-BASS Ed. 2 Black stvorené práve pre vás. ...

2 varianty
54.90
neponúka žiadny obchod Do obchodu
top 3
-8%
100 % 1 recenzia
Slovenský Próza 2014

Vianočné koledy, vinše a hry v zbierke sú prepisom (notovým a textovým) magnetofónových záznamov z hudobného archívu Slovenského rozhlasu. Záznamy sa uskutočnili v rokoch 1965 – 1995, čiže v ...

od 3.77
ponúka 10 obchodov Kde kúpiť
top 4
958.80
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 5
Detské/Juniorské

Kvalitný detský bicykel . pre deti vo veku 2-4 roky s výškou od 90 cm do 105 cm slovenský výrobca

od 130.00
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť
top 6
2010

Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Duplex) port, jednovidové vlákno 9/125µm až 5 km, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za ...

od 65.77
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 7
2010

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly Technické parametry Typ príslušenstva Mini-GBIC (SFP) moduly

od 45.95
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 8
-24%
Slovenský 101 strán Reportáže, životopisy 2013

Pavol Tonkovič - pedagóg, folklorista, zberateľ, redaktor, dirigent, skladateľ PhDr. Ondrej Demo, CSc., významný slovenský etnomuzikológ, bol blízkym spolupracovníkom Pavla Tonkoviča a je ...

od 7.22
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť
top 9
-14%
Nemecký 64 strán Dobrodružné príbehy 2014

od 4.87
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť
top 10
-23%
Český 136 strán Vojnová literatúra 2018

od 7.42
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť
top 11
Detské/Juniorské

Kvalitný detský bicykel .  pre deti vo veku 2-4 roky s výškou od 90 cm do 105 cm slovenský výrobca

od 139.00
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 12
-30%
Český 88 strán Rozprávky, básničky 2014

Dvojjazyčná kniha pohádek, z nichž polovina je z pera rakouské a druhá polovina české autorky. Všechny však spojuje téma týkající se zahrad, květin, stromů a…

od 6.37
ponúka 5 obchodov Kde kúpiť
top 13
Cestné

Dema Leony 7.0 patrí do kategórie cestných bicyklov. Cestný bicykel je pre Vás tou správnou voľbou. Konštrukcia bicykla je zameraná na aerodynamický športový posed, minimálny valivý odpor a ...

836.80
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 14
1579.00
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 15
2019

Elektrický rázový uťahovák s veľmi vysokým uťahovacím momentom, funkcia pravého / ľavého chodu v jednom vypínači, so 4 orechmi, v systémovom kufríku,vrátane náhradných uhlíkov. Elektrický rázový ...

od 69.40
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 16
-40%
1 l 2019

Postrekovač DEMA 1 L Postrekovač s piestovou pumpu ideálny na postrek rastlín a kvetov v záhrade alebo okolo domu. Rozprašovač s tryskou z mosadze. Ukazovateľ hladiny. Objem: 1 liter Rozmery ...

od 2.93
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 17
-19%
Nemecký 92 strán Dejiny sveta 2009

Kniha je dokumentom dnes už neexistujúcej podoby Bratislavy, tak ako ju zachytil fotograf Josef Hofer začiatkom tridsiatych rokov dvadsiateho storočia.

od 4.91
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 18
-11%
od 26.42
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť