Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie diskové polia, nas a príslušenstvo ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Synology, Hp, Asus, Qnap, Dell a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk - strana 8
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
2018

8-Bay NAS, Intel® Xeon® E-2124 quad-core 3.3 GHz processor (burst up to 4.3 GHz), 8 GB UDIMM DDR4 (2 x 4GB), 8x 2.5/3.5 SATA HDD/SSD, 4 GigaLan, 2 x 10GbE SFP+ SmartNIC, 300W redundant power ...

od 3515.08
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
2018

16-Bay NAS, Intel® Xeon® E-2124 quad-core 3.3 GHz processor (burst up to 4.3 GHz), 16 GB UDIMM DDR4 (2 x 8GB), 16x 2.5/3.5 SATA HDD/SSD, 4 GigaLan, 2 x 10GbE SFP+ SmartNIC, 500W redundant power ...

od 4921.38
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
-7%
2018

12-Bay NAS, Intel® Xeon® E-2124 quad-core 3.3 GHz processor (burst up to 4.3 GHz), 8 GB UDIMM DDR4 (2 x 4GB), 12x 2.5/3.5 SATA HDD/SSD, 4 GigaLan, 2 x 10GbE SFP+ SmartNIC, 300W redundant power ...

od 4030.06
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
-13%
2017

sieťový súborový server, NAS TS-253b-8G kľúčové vlastnosti Slot PCIe, môžete nainštalovať QNAP QM2 s dvoma sokety SSD M.2 a 10GbE prístavu, alebo kompatibilným bezdrôtovým adaptérom alebo PCIe ...

od 616.00
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
-18%
2017

SIEŤ SERVERU QNAP TS-853BU-4G USA Najdôležitejšie funkcie Slot PCIe podporuje inštaláciu karty s dvojitým portom QNAP QM2 M.2 SSD / 10 GbE, kompatibilnej bezdrôtovej sieťovej karty alebo karty ...

od 1065.75
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
-11%
2018

QNAP optický modul SFP+ 10GBASE-SR, QNAP optický modul SFP+ 10GBASE-SR Multimode optický modul.

od 116.17
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
2020

Dátové úložisko – rozširujúca jednotka 12×3.5" SATA 6Gb/s a 4× 2.5" SATA 6Gb/s, LED indikátory, LCD displej, tlačidlo napájania, prevádzková teplota 0 – 40°C, 3× 92mm ventilátor, bezpečnostný ...

od 1059.76
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
2020

Dátové úložisko – rozširujúca jednotka 8×3.5" SATA 6Gb/s, 4 Gb/s, LED indikátory, LCD displej, tlačidlo napájania, prevádzková teplota 0 – 40°C, 2× 120mm ventilátor, bezpečnostný slot Kensington, ...

od 591.30
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
2019

Dátové úložisko – rozširujúca jednotka 2U s montážou do racku, 12× 3.5"SATA 6Gb/s, LED indikátory, tlačidlo napájania, 1× USB 3.2 typ C, prevádzková teplota 0 – 40°C, 2× 70mm ventilátor, ...

od 946.47
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
2020

Dátové úložisko – rozširujúca jednotka 8×3.5" SATA 6Gb/s, hostiteľské rozhranie USB 3.2 type-C, LED indikátory, tlačidlo napájania, prevádzková teplota 0 – 40°C, 2× 120mm ventilátor, bezpečnostný ...

od 472.91
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
2020

Dátové úložisko – rozširujúca jednotka 4×3.5" SATA 6Gb/s, 4Gb/s, LED indikátory, tlačidlo napájania, Prevádzková teplota 0 – 40°C, hostiteľské rozhranie 1× SFF-8088, 1× 120mm ventilátor, ...

od 354.52
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
2020

Dátové úložisko – rozširujúca jednotka 2U s montážou do racku, 12×3.5" SATA 6Gb/s, LED indikátory, tlačidlo napájania, prevádzková teplota 0 – 40 °C, 2× 70mm ventilátor, bezpečnostný slot ...

od 1146.58
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
2020

Dátové úložisko – rozširujúca jednotka 1U s montážou do racku, 4×3.5" SATA 6Gb/s, LED indikátory, tlačidlo napájania, prevádzková teplota 0 – 40°C, hostiteľské rozhranie 1× SFF-8088, 2× 40mm ...

od 354.52
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
-17%
od 2673.53
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
2020

Špecifikácia zálohovacieho systému:NAS; Počet šácht pevného disku:4; Prevedenie skrine:Dektop; Pripojiteľnosť zálohovacieho systému:RJ-45

od 588.60
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
2018

Špecifikácia zálohovacieho systému:NAS; Počet šácht pevného disku:8; Prevedenie skrine:Do rozvádzača; Pripojiteľnosť zálohovacieho systému:RJ-45

od 2010.82
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
-8%
2020

Špecifikácia zálohovacieho systému:NAS; Počet šácht pevného disku:6; Prevedenie skrine:Dektop; Pripojiteľnosť zálohovacieho systému:RJ-45

od 1496.48
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť