Nákup v obchode odporúča: 0 %
Celkový počet hodnotení: 5
100 % bol doručený tovar v deklarovanom termíne
25 % dorazil tovar v poriadku
0 % bola zrušená objednávka zo strany obchodu
32% prehľadnosť obchodu
32% kvalita komunikácie
100% dodacia doba
40% doručenie
nákup neodporúčam
recenzia
Juraj 13.03.2023
recenzia
Veslovací trenažér doručili a namontovali - to je všetko.
negativa
Trenažér poskladali, ale softvér čo k nemu dodali bol už registrovaný. Následne mi na vyžiadanie poslali správne kódy. Avšak prístroj sa aj po nainštalovaní nevedel aktualizovať a tak IFit aplikácia nešla. Myslel som si, že je to iba nejaká malá chyba, že to pôjde. Nakoľko sa nič nedialo tak som stroj reklamoval a tu nastali problémy. 2 x poslali technika čo problém neodstránil a začali sa vyhovárať, že som to kupoval na živnosť, tak nemám spotrebiteľné práva. Navrhli, že si môžem tovar vymeniť, avšak taký ani podobný stroj už nemali. A ani iný čo by som chcel. Následne napísali - že si mám počkať 60-90 dní na odstránenie poruchy. Ich komunikácia je katastrofálna. Už chápem prečo nemajú telefónne číslo na reklamácie a všetko riešia iba cez email - zjavne by nestíhali dvíhať telefóny.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Doručenie nebolo v poriadku z nasledovného dôvodu: Tablet, ktorý je súčasťou zariadenia nefunguje ako má.

IP adresa: 82.119.113.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Žaneta 02.02.2023
recenzia
Žiadne plusy niesu katastrofálny internetový obchod nikdy by som cez nich neobjednávala vyrivka fungovala asi rok a ďalší rok som ju balila a posielala späť stále dokola vrátili ju vždy späť že už ide ale nikdy nezohrievala tak ako mala no hrozné vyhodené peniaze novú nechcú poslať peniaze späť nedajú no katastrofa úplná určite nikdy neobjednal cez fit shop
negativa
Kúpite a potom im je jedno čo máte z výrobkom nevrátia vám peniaze len to budete posielať niekoľko krát späť a nič z toho nič nedocielite a ten servis co majú je že jedna veľká katastrofa pravdy sa nedožiadate takže NEOBJEDVAVAJTE

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne.

IP adresa: 178.41.2.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Vladimír 76 08.07.2021
recenzia
Pokiaľ aj nejaké boli po tom všetkom, aké som mal problémy so zakúpeným tovarom a s reklamáciami už žiadne plusy nemám.
negativa
30.6. 2020 som si vo fitshope zakúpil vírivku Belatrix Sorento 140. Cena tovaru 513,99€
Obal na zakúpenom tovare prišiel poškodený. Po pár dňoch nám na vírivke vznikli trhliny a začala fučat. Takže leto len začalo a z kúpania nebolo nič. Tovar som reklamoval. Vírivku poslali výrobcovi do čiech. Vrátila sa mi niekedy na jeseň. Spoľahnutý, že je opravená na 100% som ju nechal zbalenu až do ďalšieho leta. Leto 2021 prišlo s ním aj horúčavy no a na naše veľké prekvapenie opravená vírivka fučala na opravenom mieste a aj na druhej strane. Takže druhé leto a z kúpania veľké prd!!!
Nič iné nepočúvam, ako tovar zbaliť a poslať znova a znova na reklamáciu. Od samého začiatku išlo o nevydarený výrobok. Neustále samé problémy a starosti. Amatérska oprava. Doslova zbabrana oprava. Dve sezóny a z kúpania veľké NIČ!!! Tovar chodí hore, dole, ako mačence. Pre moju rodinu bolo 500€ veľká investícia. A peniaze vyhodené von oknom. Pokiaľ ide o ďalšiu reklamáciu už nemám na to silu a ani nervy. Veril som keď sa problém znovu zopakoval, že nám pošlete nový výrobok, alebo aspoň peniaze späť. Aký problém to pre vašu firmu môže byť? Asi veľký. No neviem, ako to vysvetliť mojím deťom, že už druhé leto sa nemôžu vo vírivke Belatrix Sorento 140 kúpať.

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Doručenie nebolo v poriadku z nasledovného dôvodu: Obal na zakúpenom tovare bol poškodený. Všetko mám zdokumentované.

IP adresa: 62.65.182.*** |
nákup neodporúčam
recenzia
Jana 18.02.2021
negativa
Tovar doručili ale po týždni sa pokazil a keď som ho reklamoval prišiel mi poškodený prišiel v neoriginalnej krabici veľmi som nespokojná a chcem aby vrátili peniaze

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Tovar mi bol doručený v deklarovanom termíne. Dodaný tovar bol poškodený.

IP adresa: 78.99.222.*** |

Vyjadrenie obchodu:

Vážená Janka,
Vaša záležitosť bola okamžite vyriešená, takže Vaše hodnotenie nie je korektné. Bohužiaľ vzhľadom k tomu, že nemáme párovanie recenzií našich zákazníkov, tak tu nie sú pozitívne hodnotenia, nakoľko celková spokojnosť s našim obchodom je viac ako 95% pri cca. 1000 recenziách na heureka.sk
Každopádne ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené komplikácie.

nákup neodporúčam
recenzia
MAto 08.07.2020
negativa
NEseriozny pristup , tovar bol dodany ako vadny kus a obchod nechcel vymenit tovar alebo zrusit objednavku . Preslo 36 dni a stale tovar nie je reklamovany. Nedoporucujem nakupovat v uvedenom shope !

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Objednávku som zrušil.

IP adresa: 62.197.234.*** |