The Sims 4

The Sims 4 Xbox One
4x
The Sims 4 Xbox One
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Prevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá. Dajte priechod svojej kreativite a vdýchnite každému Simíkovi jedinečný vzhľad i osobnosť. Vyberte im módny vkus, účes a rozhodnite o ich životných cieľoch. Jednoducho im postavte báječné bývanie pomocou nového ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty The Sims 4
1, The Sims 4 PC zobraziť
2, The Sims 4 Xbox One zobraziť
3, THE SIMS 4 PS4 zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

 • nie
  X360 Kinect
 • nie
  XONE Kinect
 • nie
  PS3 MOVE

Ostatné

 • Kódy predajcov 5030933122413
  5030944122402
  000001051223
  EAX372901
  92169803
  259317
Prevezmite kontrolu: vytvárajte a ovládajte postavy vo virtuálnom svete, kde neplatia žiadne pravidlá. Dajte priechod svojej kreativite a vdýchnite každému Simíkovi jedinečný vzhľad i osobnosť. Vyberte im módny vkus, účes a rozhodnite o ich životných cieľoch. Jednoducho im postavte báječné bývanie pomocou nového režimu stavby, ktorý pracuje s celými miestnosťami. Stačí si vybrať štýl a dekorácie. Rozvíjajte Simíkom vzťahy, pomáhajte im v nových kariérach a spoluvytvárať zaujímavé a zábavné životné zážitky. Preskúmajte nádherné svety s jedinečným prostredím a vydajte sa do susedstva, kde môžete navštíviť podniky a zoznámiť sa so zaujímavými Simíkov. Užívajte si slobodu a kontrolu, bavte sa a hrajte sa so životom!
Hlavný obsah
Vytvorte si jedinečné Simíkov - Vytvárajte hŕbu jedinečných Simíkov s rôznym vzhľadom, silnou osobnosťou a úplne novými emóciami. Spoluvytvárať tela svojich Simíkov pomocou nového prepracovaného nástroja Vytvoriť Simíka a potom im vyberte účes, štýl chôdze a oblečenia. Dajte ich životom zmysel a vyberte im vlastnosti a ašpirácie. Môžete tak ovplyvniť ich myseľ, telo i dušu.
Vytvorte im dokonalé bývanie - Ľahko svojim Simíkom postavte a zariaďte bývanie pomocou nového režimu stavba založeného na jednotlivých miestnostiach. Postavte si dom snov: začnite pôdorysom, vyberte nábytok a upravte aj okolie. Dokonca si môžete doma postaviť aj bazén alebo suterén!
Preskúmajte živé svety - Cestujte medzi svetmi, preskúmajte jedinečná susedstva a objavujte zaujímavé podniky. Simíkovia tak môžu spoznať nových ľudí, rozšíriť si svoj spoločenský okruh, tráviť čas s kamarátmi v parku alebo hľadať a zbierať nové zábavné predmety.
Hrajte sa so životom - Majte pod kontrolou zaujímavé a zábavné momenty v životoch svojich Simíkov, ktoré môžu vzísť z ich vzťahov alebo napríklad z kariéry. Vaše rozhodnutie ovplyvní ich životy od narodenia cez batoľacie fázu až do dospelosti. Rozvíjajte zručnosti svojich Simíkov a nechajte je venovať sa novým koníčkom.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ELECTRONIC ARTS Hra Xbox One The Sims 4 (EAX372901) (22.90 €) na www.datart.sk
ELECTRONIC ARTS The Sims 4 (34.90 €) na www.hej.sk
ELECTRONIC ARTS The Sims 4 (19.99 €) na www.andreashop.sk
ELECTRONIC ARTS The Sims 4 – Xbox One (1051223) (32.90 €) na www.alza.sk
ELECTRONIC ARTS XBOX hra - The Sims 4 (34.90 €) na www.okay.sk