Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie iphone 8 ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Samsung, Huawei, Xiaomi, Apple, Nokia a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Ako nakupovať Mobily

iPhone 8 žije v tieni svojich pokročilejších a mladších príbuzných tak trochu neprávom. Stále sa totiž jedná o výkonné zariadenie, ktoré ponúka viac ako jeho predchodcovia.

Dizajn

Na iPhone 8 sa prejavuje fakt, že iPhony nezmenili svoj vzhľad nijakým zásadným spôsobom od roku 2014. Dá sa tvrdiť, že Apple len dáva zákazníkom to čo chcú, avšak opakovaná skúsenosť pri držaní iPhonu v ruke sa stáva menej ohromujúcou s každým dizajnovo rovnakým modelom. To je však v zásade individuálny pohľad na vec.

Iphone 8 je mierne väčší a širší ako iPhone 7, jediný markantnejší rozdiel spočíva v zadnej stene zo skla, čo je na zariadení prítomné prvýkrát od čias 4s.

Farba

Menej je v tomto prípade ozaj menej. Zatiaľ čo „sedmička“ prišla na trh v piatich rôznych farbách plus špeciálnom červenom vydaní, osmička má len tri: zlatú, striebornú a kozmickú sivú, čo je len iným slovom pomenovaná čierna.

Nabíjanie

Sklenené pozadie iPhonu 8 nie je len na to aby sa vám zariadenie lepšie držalo. Apple sa dostal na spoločnú palubu s bezdrôtovým nabíjaním, vďaka čomu je iPhone 8 kompatibilný s Qi (v pláne je dokonca vývoj vlastnej nabíjačky). Napriek A11 Bionic čipu nedošlo u „osmičky“ k zásadnému zlepšeniu životnosti batérie v porovnaní so sedmičkovou radou.

True Tone

Jednou z prvých šikovných vecičiek, ktoré si pri používaní iPhonu 8 všimnete, je True Tone – funkcionalita meniaca jas displeja vo vzťahu k okolitému svetlu. Táto funkcia vychádza z iPad Pro a je podobná funkcii Night Shift, vďaka ktorej telefón reaguje na svetlo. Cieľom True Tone je, aby ste z vášho iPhonu čítali ako z novín. Z dlhodobého hľadiska z toho bude ťažiť váš zrak.

Fotoaparát

Fotoaparát z hľadiska absencie Portait Lightning nemôže konkurovať iPhonu 8 Plus, stále však ponúka veľmi kvalitný výkon 12Mpx (predná kamera 7Mpx). Disponuje atraktívnym a veľmi pekným zobrazovaním farieb a predvoleným HDR, vďaka čomu by ste mali získať fotky v najlepšej kvalite po každom kliknutí. V porovnaní s iPhonom 7 by vás mali čakať oveľa ostrejšie fotografické zážitky.


4.1.2018
autor článku dobremobily.sk
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1
90 % 4 recenzie Smartphone iPhone 8 iOS 4.7 " 625 cd/m2 GPS LTE NFC BlueTooth 2017

iPhone 8 má elegantnú sklenenú konštrukciu. Najobľúbenejší fotoaparát na svete je teraz v novom prevedení. Vôbec najchytrejší a najvýkonnejší procesor v smartfóne. Pohodlné bezdrôtové nabíjanie. ...

od 603.00
ponúka 26 obchodov Kde kúpiť
top 2
100 % 3 recenzie Smartphone iPhone 8 Plus iOS 5.5 " 625 cd/m2 GPS LTE NFC BlueTooth IP67 2017

iPhone 8 Plus má elegantnú sklenenú konštrukciu. Najobľúbenejší fotoaparát na svete je teraz v novom prevedení. Vôbec najchytrejší a najvýkonnejší procesor v smartfóne. Pohodlné bezdrôtové ...

od 703.00
ponúka 23 obchodov Kde kúpiť