CITADELLA Príručka pre milovníkov levandule Sarah Berringer Bader

CITADELLA Príručka pre milovníkov levandule Sarah Berringer Bader
CITADELLA Príručka pre milovníkov levandule Sarah Berringer Bader
it

Vďaka svoj opojnej vôni, nádherným fialovým kvetom a atraktívnym striebristým listom, je levanduľa jednou z najpopulárnejších rastlín na svete. Odborníčka na levanduľu Sarah Baderová predstavuje čitateľom sto nádherných odrôd od nepretržite kvitnúcej tmavopurpurovej ´Buena Visty´ až po neuveriteľne voňavú odrodu ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788081821097
    978-80-8182-109-7
Vďaka svoj opojnej vôni, nádherným fialovým kvetom a atraktívnym striebristým listom, je levanduľa jednou z najpopulárnejších rastlín na svete. Odborníčka na levanduľu Sarah Baderová predstavuje čitateľom sto nádherných odrôd od nepretržite kvitnúcej tmavopurpurovej ´Buena Visty´ až po neuveriteľne voňavú odrodu ´Grosso´, ktorá sa často používa pri výrobe parfumov. Ak hľadáte tie najlepšie druhy levandule, Príručka pre milovníkov levandule je hlavným zdrojom informácií, kde nájdete kompletný zoznam farieb, vôní, veľkosti a listov každej rastliny. Či už chcete vytvoriť úžasnú záhradu v kvetináčoch, efektné záhony alebo nádhernú bylinkovú záhradu, táto rozsiahla základná príručka ponúka jednoduché a osvedčené tipy na pestovanie, zber, sušenie, varenie a remeselné spracovanie tejto nádhernej rastliny.
SARAH BERRINGEROVÁ BADEROVÁ založila a vedie Lavender at Stonegate, prosperujúcu levanduľovú farmu a maloobchodnú a veľkoobchodnú levanduľovú škôlku vo West Linne, v štáte Oregon. Viac informácií nájdete na jej webovej stránke lavenderatstonegate.com.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Príručka pre milovníkov levandule (15.72 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Príručka pre milovníkov levandule (Sarah Berringer Bader) (15.72 €) na www.gorila.sk
Príručka pre milovníkov levandule (Sarah Berringer Bader (15.21 €) na alterego.sk
Príručka pre milovníkov levandule Sarah Berringer Bader (11.99 €) na www.megaknihy.sk
Príručka pre milovníkov levandule - Berringer Bader Sarah (12.68 €) na www.littera.sk