Lak na drevo BELINKA BASE 5 l

100% 4 recenzie

Belinka Base základný impregnačný náter na preventívnu ochranu dreva Belinka Base je základný impregnačný náter na preventívnu ochranu dreva pred modraním, hmyzom a plesňami. S obsahom najmodernejších biocídov chráni drevo pred modraním, hmyzom, plesňami a drevokaznými hubami. Impregnačný náter je redší ako povrchový ... čítať viac


Radenie:
50.90 € Do obchodu farlesk.sk
www.farlesk.sk email: eshop@farlesk.sk tel.: 02/43191190
HELIOS Belinka Base 5L Bezfarebná
Base je bezfarebný impregnačný náter určený na základnú, preventívnu ochranu dreva. viac..
Do obchodu farlesk.sk
98 % - 4247 recenzií Odporúčaný zákazníkmi 47.50 € Do obchodu bugy.sk
www.bugy.sk email: obchod@bugy.sk tel.: 0948 807 803
BELINKA BELLES, D.O.O. Belinka Base základný impregnačný náter na preventívnu ochranu dreva, bezfarebný 5l
Belinka Base základný impregnačný náter na preventívnu ochranu dreva Belinka Base je základný impregnačný náter na preventívnu ochranu dreva pred modraním, hmyzom a plesňami. S obsahom najmodernejších biocídov chráni drevo pred modraním, hmyzom, plesňami a drevokaznými hubami. Impregnačný náter je viac..
Do obchodu bugy.sk
BELINKA BASE 5 l popis a parametre
Belinka Base základný impregnačný náter na preventívnu ochranu dreva Belinka Base je základný impregnačný náter na preventívnu ochranu dreva pred modraním, hmyzom a plesňami. S obsahom najmodernejších biocídov chráni drevo pred modraním, hmyzom, plesňami a drevokaznými hubami. Impregnačný náter je redší ako povrchový náter, aby mohol preniknúť do hĺbky dreva a dôkladne chránil drevo pred škodcami. Aplikuje sa na všetky drevené výrobky, ktoré sú vonku alebo vo vlhkých miestnostiach. Belinka Base je impregnácia s organickými rozpúšťadlami. - chráni drevo pred modraním, hmyzom, plesňami - obsahuje najmodernejšie biocídy - zvyšuje priľnavosť ďalších náterov Základný náter chráni drevo, ktoré je vystavované vplyvom počasia. Preventívne chráni drevo voči plesňam, hnilobe a biologickým škodcom. Vďaka obsahu živice zvyšuje priľnavosť vrchných vrstiev náteru. Belinka Base sa samostatne nepoužíva, okrem ochrany konštrukčného dreva. Odporúča sa zabezpečiť dodatočnú ochranu z povrchových náterov Belinka. Tým sa zabezpečí ochrana dreva pred poveternostnými vplyvmi a UV žiarením a zároveň sa vytvára bariéra, vďaka ktorej biocídy ostávajú vnútri dreva a nedochádza k ich priamemu kontaktu s okolím. Base sa neodporúča používať v obytných priestoroch, s výnimkou menších plôch (okná, dvere). Spotreba: 5-40m2/liter. Schnutie: 2-3h, nasledujúci náter po 12hodinách. Aplikácia: štetcom, namáčaním alebo liatím.

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HELIOS Belinka Base 5L Bezfarebná (50.90 €)
https://www.farlesk.sk/produkt/belinka-base/?attribute_pa_objem=5l&attribute_pa_farba=ffffff-priesvi...

BELINKA BELLES, D.O.O. Belinka Base základný impregnačný náter na preventívnu ochranu dreva, bezfare... (47.50 €)
http://www.bugy.sk/static/produkt/17417/Belinka-Base-zakladny-impregnacny-nater-na-preventivnu-ochra...

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 3838968542068
Graf vývoja ceny BELINKA BASE 5 l