ZAJO Gaiter Exped M

ZAJO Gaiter Exped M
ZAJO Gaiter Exped M
it

Zajo Gaiter Exped sú odolné, ľahké a dobre zbaliteľné turistické návleky. Sú vyrobené z ultraľahkého, odolného, vodeodolného a priedušného 3-vrstvového materiálu Pertex Shield a z robustného polyesterového materiálu Cordura®. Strategicky umiestnená a tvarovaná dolná časť odoláva snehu a dažďu. Cordura® chráni návlek ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8585039875055
Zajo Gaiter Exped sú odolné, ľahké a dobre zbaliteľné turistické návleky. Sú vyrobené z ultraľahkého, odolného, vodeodolného a priedušného 3-vrstvového materiálu Pertex Shield a z robustného polyesterového materiálu Cordura®.
Strategicky umiestnená a tvarovaná dolná časť odoláva snehu a dažďu. Cordura® chráni návlek pred ostrými mačkami a drsným terénom. Asymetricky tvarovaná spodná hrana dokonale opisuje tvar topánky a drží nečistoty, vetvičky, kamienky a sneh mimo topánok. Jednoducho nastaviteľné popruhy na uchytenie pod topánkou sú vyrobené z odolného materiálu Hypalon®. Koniec popruhu sa zasúva do uška, čím sa zabráni jeho nechcenému poletovaniu pri pohybe. Predné zapínanie je na suchý zips - je ľahko prístupné, jednoduché, trvácne a je možné ho ľubovoľne nastaviť. Priliehavý strih návlekov s miernym zúžením v členku znižuje možnosť ich poškodenia. Horné sťahovanie pomocou nízkoprofilovej spony, pevný popruh a spodný kovový háčik na šnúrky topánok udržia návlek bezpečne a pevne na nohách.
Nová generácia návlekov Zajo Exped z roku 2019 (označené iba "Black") má mierne upravený strih - vrch návlekov je mierne zúžený, v porovnaní s pôvodným strihom (označeným "Black 2016") .
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ZAJO | Gaiter Exped (34.90 €) na www.xtrek.sk
recenzia
Filip 11.01.2018

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
+ Návleky nie sú v strede stiahnuté gumičkou - noha viac dýcha, aj tak treba rátať s tým, že sa pod nimi (ako pod každou vrstvou naviac) môžu orosiť nohy. Oceňujem použité materiály, nie je to šušťák ale hrubší materiál. V spodnej časti je použitý hrubší materiál, pri použití mačiek odolnejší voči prerezaniu. Spodný gumový pásik sa javí byť odolný, no pri chodení po posypanom asfalte ho odporúčam vyvliecť a prevliecť popod šnúrky topánky. To zabezpečí jeho dlhšiu životnosť. Celkove švy, spracovanie návlekov je podľa mojich predstáv. - Návleky sa nespájajú zipsom ale suchým zipsom. No inak by stáli viac.

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (7)