BOSE Home speaker Portable

BOSE Home speaker Portable Black
7x
BOSE Home speaker Portable Black
 • BOSE Home speaker Portable Black
 • BOSE Home speaker Portable Black
 • BOSE Home speaker Portable Black
 • BOSE Home speaker Portable Black
 • BOSE Home speaker Portable Black
it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Štýlový bezdrôtový reproduktor Bose Portable Home Speaker v čiernom prevedení sa postará o ozvučenie miestnosti a stane sa nepostrádateľným estetickým doplnkom vašej modernej domácnosti. Navyše vďaka zabudovanej batérii s výdržou až 12 hodín ho môžete vziať všade so sebou a vychutnať si tak obľúbené tóny na svojich ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty BOSE Home speaker Portable
1, BOSE Home speaker Portable Black zobraziť
2, BOSE Home Speaker Portable Silver zobraziť

Všeobecné parametre

Funkcie

Rozhrania

Dizajn

Batéria, výdrž

 • Výdrž batérie 12 hod.

Ostatné

 • ok
  Stručný návod
 • Kód medzinárodnej ochrany IP IPX4
 • Kľúč pre skupinu x7f2pqxj49ty
 • Kódy predajcov 017817801768
  B 829393-2100
  HSPORTABLEBK
  829393-2100
Štýlový bezdrôtový reproduktor Bose Portable Home Speaker v čiernom prevedení sa postará o ozvučenie miestnosti a stane sa nepostrádateľným estetickým doplnkom vašej modernej domácnosti. Navyše vďaka zabudovanej batérii s výdržou až 12 hodín ho môžete vziať všade so sebou a vychutnať si tak obľúbené tóny na svojich cestách. Podporuje Wi-Fi pripojenie ako aj hlasových asistentov pre jednoduché ovládanie. Prostredníctvom Bluetooth rozhrania môžete bezdrôtovo streamovať hudbu z vášho smartfónu či tabletu. Prostredníctvom aplikácie Bose Music a funkcie Multiroom môžete reproduktor spárovať s ďalšími inteligentnými reproduktormi Bose, čo vám umožní počúvať rôzne piesne v rôznych miestnostiach alebo jednu skladbu v každej miestnosti súčasne. Reproduktor je navrhnutý tak, aby odolal nárazom či striekajúcej vode.
Úžasný zvuk
Reproduktor Bose Portable Home Speaker vyžaruje čistý zvuk s hlbokými basmi a úžasným výkonom do všetkých smerov súčasne. Stačí ho umiestniť do stredu miestnosti a všetci si vychutnajú rovnaký zážitok. Umiestnením do rohu miestnosti budete cítiť zvuk znejúci okolo vás.
Ovládanie hlasom
Reproduktor môžete používať kdekoľvek, kde je dostupná Wi-Fi. Prostredníctvom hlasového asistenta Google Assistant alebo Alexa stačí vysloviť hlasový povel, aby ste si mohli vychutnať všetku svoju obľúbenú hudbu, internetové rozhlasové stanice, podcasty či zvukové knihy. Navyše môžete získať informácie o počasí, odosielať správy, nastavovať časovače, pridávať do svojich zoznamov úloh a ovládať inteligentné bytové doplnky.
Jednoduché streamovanie
Prehrávajte populárne hudobné služby ako Spotify, Amazon Music a Deezer na svojom prenosnom reproduktore kdekoľvek, kde je k dispozícii pripojenie Wi-Fi. Všade inde môžete prostredníctvom technológie Bluetooth počúvať všetko, čo môže váš mobilný telefón či tablet prehrávať. Používatelia Apple môžu využiť AirPlay 2 na prehrávanie zvuku zo svojich zariadení.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BOSE Home Speaker Portable čierny B 829393-2100 (328.90 €) na www.tpd.sk
BOSE Home Speaker Portable black (337.46 €) na arco.sk
BOSE Home speaker Portable (829393-2100) čierny (362.90 €) na www.datart.sk
BOSE HomeSpeaker Portable Black reproduktor B 829393-2100 (322.20 €) na www.axdata.sk
BOSE Portable Home Speaker, čierny (329.00 €) na www.planeo.sk