Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie switche strieborná ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Cisco, Digitus, Ubiquiti, Netgear, Zyxel a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1
strieborná 10/100Mbps 2009

ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-105A je navrhnutý predovšetkým pre domáce siete a malé firmy. Ponúka Vám špeciálne "VIP porty", vďaka ktorým môžete zvýšiť výkon a lepšie si tak užívať surfovanie ...

od 11.23
ponúka 9 obchodov Kde kúpiť
top 2
-7%
strieborná 10/100/1000Mbps 2019

UBIQUITI Unifi USW-Pro-8-POE Kľúčové vlastnosti: 8 portov RJ5 1/1/1 Mb / s PoE + 82,3af / na portoch 8 portov PoE ++ 82,3 bt Sloty SFP + 1G 1,3 palcový dotykový modul LCM celková neblokujúca ...

od 951.90
ponúka 9 obchodov Kde kúpiť
top 3
strieborná 10/100Mbps 2017

Typ: Typ: Layer 2 Switch Vybavenie: Počet 10/100 Mbit/s portov: 2 Počet gigabitových portov: 8 Jumbo rám: áno Podporované sieťové protokoly: IEEE 802.3ab 1000-BASE-T, Gigabit Ethernet: áno ...

od 225.56
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
top 4
strieborná 10/100/1000Mbps 2015

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:10 Gigabit Ethernet; Management:Web; Maximálny počet portov:10; Vlastnosti switche :Rozšíriteľnosť Technické parametry Prevedenie Rack mounted 19"

od 813.57
ponúka 7 obchodov Kde kúpiť
top 5
-6%
strieborná 10/100/1000Mbps 2015

od 1099.00
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 6
strieborná 2020

TL-SM5110-SR - 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-SR je navržen tak, aby propojil dvě zařízení na vzálenost až 300m pomocí duplexního multi-mode OM3 vlákna s rychlostí 10 Gigabit. Jedná se ...

od 14.39
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 7
-10%
od 356.22
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 8
-9%
strieborná 2017

od 283.29
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 9
strieborná 2011

DLINK DMC-1001 D-Link redundantný elektrický zdroj pre DMC-1000 Chassis 24 mesiacov záruka

199.00
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 10
strieborná 10/100/1000Mbps 2015

Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-24-500W v 19rackmount prevedení s maximálnym výkonom PoE napájanie 500 W poskytuje 24GB metalických portov + 2 gigabitové SFP portami a ...

654.64
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 11
strieborná 10/100Mbps 2018

610.58
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 12
strieborná 2017

Maximálne jednoduché nasadenie Switche Zyxel Nebula dokážu do nových zariadení v sieti automaticky stiahnuť aktuálnu konfiguráciu za účelom jej automatického nastavenia bez prítomnosti ...

320.90
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 13
strieborná 2019

ATEN 4 portový HDMI slučovač 4PC - 1HDMI, ATEN 4 port HDMI switch 4 PC - 1 HDMI VS-481A HDMI Switch 4 -1 - HDCP 1.1 - umožní připojit více vstupů na jedno zařízeni - kompatibilní s HDTV ...

43.72
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 14
14250.46
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 15
strieborná 2019

1253.75
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 16
strieborná 10/100Mbps 2013

3771.27
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 17
5343.79
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 18
173.01
ponúka 1 obchod Do obchodu