Vysávač XIAOMI Roborock S6 White

XIAOMI Roborock S6 White
6x
Vysávač XIAOMI Roborock S6 White
 • Vysávač XIAOMI Roborock S6 White
 • Vysávač XIAOMI Roborock S6 White
 • Vysávač XIAOMI Roborock S6 White
it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Značka Roborock se etablovala na poli robotických vysavačov. Po nesmierne úspešnej rade Roborock S5, predávanej tiež pod označením Mi Robot 2, prichádza s vylepšeným modelom Xiaomi Roborock Sweep One S6. Xiaomi Roborock Sweep One S6 prichádza Nový Xiaomi Roborock Sweep One S6 vás presvedčí celou radou vylepšení, z ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Spotreba a účinnosť

 • Energetická trieda A
 • Maximálny príkon 58 W

Funkcie

 • ok
  Indikátor naplnenia vrecka
 • nie
  HEPA filter

Veľkosť

 • Hmotnosť 3.6 kg

Vlastnosti

 • Prevedenie Robotické
 • Doba prevádzky na jedno nabitie 150 min
 • Kapacita prachovej nádoby 0.42 l

Dizajn

Ostatné

 • ok
  Diaľkový ovládač
 • Hlučnosť 58 dB
 • Kódy predajcov 6970995780932
  473619
Značka Roborock se etablovala na poli robotických vysavačov. Po nesmierne úspešnej rade Roborock S5, predávanej tiež pod označením Mi Robot 2, prichádza s vylepšeným modelom Xiaomi Roborock Sweep One S6.
Xiaomi Roborock Sweep One S6 prichádza
Nový Xiaomi Roborock Sweep One S6 vás presvedčí celou radou vylepšení, z nich najviac vyčnievajú dve: znížená hlučnosť a nový navigačný systém, pomocou ktorého sa prístroj pohybuje po domácnosti.
Pretože ide o inteligentného robota, potrebuje ku svojmu fungovaniu procesor. Roborock Sweep S6 vsadil v tomto smere na vlajkovú loď ALLWINNER – čip R16. Ďalší elektronické komponenty tak dodali firmy Texas Instruments a STMicroelectronics.
Nová generácia mapovania
Protože ide o prístroj najvyššej modelovej rady, nepohybuje sa po miestnosti chaoticky, ale používa takzvané „mapovanie“. Xiaomi Roborock Sweep S6 si teda vytvára mapu priestoru, v ktorom sa pohybuje, a na jej základe vytvára plán poriadku. Takže sa mu nikdy nestane, že by niektoré miesto vynechal, alebo naopak navštívil opakovane.
Okom stroja je, rovnako ako u predchádzajúcej generácie, LIDAR – obdoba radaru, využívajúci k orientácii laserový lúč. Túto technológiu využíva napríklad väčšina autonómnych automobilov. Vysávač týmto spôsobom zisťuje tvar miestnosti a polohu trvalých a dočasných prekážok.
Map Management 3.0
Tento model prichádza s novou generáciou laserového mapovacieho algoritmu. Mal by vynikať rýchlejším, stabilnejším a presnejším vytváraním mapy, ako i schopnosťou automaticky rozpoznať miestnosť. Vďaka modernizovanému algoritmu dokáže Xiaomi Roborock Sweep S6 upratovať o 20 % efektívnejšie.
Vďaka uvedeným aktualizáciámm si vysávač po prvom čistení presne „zapamätá“ mapu domácnosti. Systém Map Management 3.0 tak poskytne užívateľovi viac prispôsobiteľných možností, vrátane podpory zónového čistenia. V mapách je možné taktiež definovať virtuálnu stenu, čo je funkcia, ktorú nedávno dostal i Roborock S5.
Nižšia hlučnosť
Xiaomi Roborock Sweep S6 má prepracovaný a optimalizovaný systém redukcie šumu, vďaka čomu generuje i pri vysokom sacom výkone menší hluk. S novým motorom prináša v porovnaní s predchadzajúcou generácou nižšie otáčky pri zvýšenom točivom momente, čo výrazne znižuje hlučnosť stroja.
V rámci znižovania hlučnosti výrobca upravil aj dalšie komponenty – riešil napríklad prenos vibrácií motoru a konštrukciu prevodového systému. Celkovú hlučnosť stroja pri práci s tymíto opatreniami sa podarilo znížiť v porovnaní s predchádzajúcou generáciou o 50 %, aby došlo k poklesu sacieho výkonu.
Rieši aj ďalšie problémy
Xiaomi Roborock Sweep T6 prináša ďalšie optimalizácie, riešiace nedostatky predchádzajúcej generácie. Napríklad namotávanie vlasov na hlavnú kefku výrobca vyriešil jeho zbrusu novú rozoberateľnú konštrukciu. Tá umožňuje užívateľovi ľahko odstrániť namotané vlasy v troch krokoch. Štetiny hlavnej kefky využívajú prvotriedny materiál značky DuPont Zytel.
Zmeny sa dočkala aj mopovacia handrička pre mokré upratovanie - utierky sú nové jednorázové a v základnom balení ich nájdete desať. Na mopovaciu nádržku sa inštalujú rovnako ako u predchádzajúcej generácie, pomocou suchého zipsu.
Vysávač, ktorý sa nestratí
Sweep S6 je dodávaný s veľkou batériou s kapacitou 5200 mAh a jeho motor vytvára sací podtlak 2000 Pa. Rovnako, ako predchádzajúca generácia, zvládne prekonávať prekážky vysoké až dva centimetre a s orientáciou v priestore mu pomáhá 14 typov senzorov.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

XIAOMI Roborock S6 White (444.00 €) na www.tpd.sk
XIAOMI ROBOROCK S6 WHITE (439.00 €) na www.andreashop.sk
XIAOMI ROBOROCK S6 WHITE (439.00 €) na www.andreashop-sala.sk
XIAOMI ROBOROCK S6 WHITE (468.00 €) na www.xxltuzex.sk
XIAOMI Roborock S6 (473619) (511.90 €) na www.alza.sk
recenzia
Miroslav 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Kvalita a cena

výborný

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)