DYNAMAX ČISTIČ CHLADIČA 2-ZLOŽKOVÝ

DYNAMAX ČISTIČ CHLADIČA 2-ZLOŽKOVÝ
DYNAMAX ČISTIČ CHLADIČA 2-ZLOŽKOVÝ
it

Odstraňuje usadeniny oleja spôsobené uvoľnením tesnenia hlavy valca a účinne čistí celý chladiaci systém. Ventily, termostaty a vodné čerpadlá sa vrátia k ich optimálnemu výkonu. Zvyšuje prevádzkovú výkonnosť chladiaceho systému a predlžuje životnosť všetkých agregátov. DYNAMAX ČISTIČ CHLADIČA 2-ZLOŽKOVÝ - komponent ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 610147
Odstraňuje usadeniny oleja spôsobené uvoľnením tesnenia hlavy valca a účinne čistí celý chladiaci systém. Ventily, termostaty a vodné čerpadlá sa vrátia k ich optimálnemu výkonu. Zvyšuje prevádzkovú výkonnosť chladiaceho systému a predlžuje životnosť všetkých agregátov.
DYNAMAX ČISTIČ CHLADIČA 2-ZLOŽKOVÝ - komponent č. 1 + č. 2 je bezfarebná kvapalina.
Použitie: Je vhodný do chladiacich systémov s objemom 5 až 10 litrov. Vhodný pre uzavreté vodné chladiace systémy a tiež pre výmenníky tepla. Môže byť zmiešaný so všetkými bežnými chladiacimi zmesami.
1. Pred použitím oba produkty dôkladne pretrepať.
2. Celý obsah naliať do chladiaceho systému.
3. Otvorte vykurovací ventil a nechajte motor bežať cca. 15 minút pri stredných otáčkach, aby sa dosiahla optimálna prevádzková teplota.
4. Vypustite chladiacu kvapalinu. Odmontujte všetky expanzné nádobky, ktoré nie sú súčasťou okruhu chladiacej kvapaliny a vyčistite ich ručne.
5. Dôkladne opláchnite celý chladiaci systém čistou vodou.
6. Doplňte systém chladiacou zmesou.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

DYNAMAX ČISTIČ CHLADIČA 2-ZLOŽKOVÝ (8.99 €) na www.agropol.sk