KLUDI drezová bateria Steel DN 10, jednopáková Art.-č. 38850F660, ušľachtilá oceľ

KLUDI drezová bateria Steel DN 10, jednopáková Art.-č. 38850F660, ušľachtilá oceľ
KLUDI drezová bateria Steel DN 10, jednopáková Art.-č. 38850F660, ušľachtilá oceľ
it

Kludi Steel 100 nerezová kuchynská drezová jednopáková batéria DN 10, Oceľ Kartáčovaná jednootvorová montáž trieda prietokového množstva A keramická kartuša s poistkou proti obareniu otočný výtok (360°) Caché-perlátor M 24 x 1 flexibilné prípojky G 3/8 P-IX 9773/IO Tam, kde sú kladené najvyššie nároky na ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 38850F660
Kludi Steel 100 nerezová kuchynská drezová jednopáková batéria DN 10, Oceľ Kartáčovaná
jednootvorová montáž
trieda prietokového množstva A
keramická kartuša s poistkou proti obareniu
otočný výtok (360°)
Caché-perlátor M 24 x 1
flexibilné prípojky G 3/8
P-IX 9773/IO
Tam, kde sú kladené najvyššie nároky na funkčnosť, bezpečnosť a dlhú životnosť, nesmie chýbať KLUDI STEEL. Materiál, nerezová oceľ, z ktorého sú armatúry vyrobené, je garanciou čistoty. Tým sa stáva veľmi hodnotným a neodmysliteľným prvkom pri zariaďovaní kuchyne. Precízne, masívne vyhotovenie je absolútne hygienické.
Kludi Steel - Maximálna profesionálnosť
KLUDI STEEL je tá správna voľba pre toho, kto má vysoké požiadavky na životnosť a funčnosť batérie. Séria armatúr pozostáva z masívnej ušľachtilej ocele, jej dokonalá výbava poskytuje maximálny užívateľský komfort. Osobitnou črtou drezovej jednopákovej batérie je jej flexibilná pružina z ušľachtilej ocele: táto vysoko kvalitná pružina je otočiteľná o 360° a pritom si dokáže zachovať svoj pôvodný tvar, neprekrúti sa. KLUDI STEEL je stelesnením nadčasovej a bezpodmienečnej kvality. Rozhodnutie pre profesionálne kuchyne.
KLUDI batérie – pre každodennú kvalitu života.
Batérie nás sprevádzajú počas celého dňa. Prichádzame s nimi do styku či už v kúpeľni alebo v kuchyni niekoľkokrát za deň. Z toho vyplývajú naše náročné požiadavky na ich tvar a funkčnosť. KLUDI veľmi dobre rozumie týmto potrebám a snaží sa ich napĺňať vo svojich dokonalých produktoch, ktoré v sebe kombinujú nadčasový dizajn,
inovatívne technológie a vysoko kvalitné materiály. Tak vznikajú armatúry a sprchy, ktoré predstavujú viac ako regulovaný prietok vody - zlepšujú kvalitu nášho každodenného života.
Snaha vcítiť sa do požiadaviek ľudí je naším každodenným cieľom. V mnohých krajinách sveta sa starajú pracovníci spoločnosti Kludi osobne o želania svojich zákazníkov a obchodných partnerov. Tí vedia, že sa môžu na KLUDI spoľahnúť – a v budúcnosti môžu očakávať ešte viac.
Ako výrobca armatúr sme si vedomí zodpovednosti rozumne a šetrne zaobchádzať s vodou. Ekologické výrobné metódy a rozumné využívanie zdrojov životného prostredia sú pre nás trvalým záväzkom. S produktmi KLUDI Eco sa snažíme napĺňať tento sľub v úsporných batériách – pre budúcnosť našej planéty.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

KLUDI drezová jednopáková batéria STEEL 100 oceľ kartáčovaná kód 38850F660 (294.18 €) na kuchynegs.sk