NOVASERVIS FERRO VENETO stojanková Bidetová batéria 75011

NOVASERVIS FERRO VENETO stojanková Bidetová batéria 75011
2x
NOVASERVIS FERRO VENETO stojanková Bidetová batéria 75011
  • NOVASERVIS FERRO VENETO stojanková Bidetová batéria 75011
  • NOVASERVIS FERRO VENETO stojanková Bidetová batéria 75011
it it

NOVASERVIS FERRO Veneto stojánková bidetová batéria 75011,0 Batéria s uzáverom výpuste 5/4 ". Prevedenie: chróm Batérie Veneto sú vybavené sporiacim 2-polohovými kartušami a sporiacom aerátory. Séria VENETO završuje bohatú ponuku kolekcií vodovodných batérií Novaservis FERRO. Ponúka svieži pohľad na tvarové pojatie ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Vyhotovenie

  • nie
    Termostatická

Ostatné

  • Kódy predajcov 5901095647321
    75011,0
    75011.0
NOVASERVIS FERRO Veneto stojánková bidetová batéria 75011,0
Batéria s uzáverom výpuste 5/4 ".
Prevedenie: chróm
Batérie Veneto sú vybavené sporiacim 2-polohovými kartušami a sporiacom aerátory.
Séria VENETO završuje bohatú ponuku kolekcií vodovodných batérií Novaservis FERRO. Ponúka svieži pohľad na tvarové pojatie moderných armatúr. Nie je predsa úplne na zahodenie, že okrem spoľahlivosti a vysokej technickej úrovni môžete na túto obligátne súčasť kúpeľňového (či kuchynského) interiéru tiež so záľubou spočinúť pohľadom.
Pozoruhodné kúpeľňové a kuchynské batérie Novaservis FERRO vnášajú vo všetkých svojich tvarových a funkčných premenách na často stojaté vody trhu v vodovodnými armatúrami čerstvý vietor dizajnové zmeny. Originalita, vynaliezavosť a rafinovanosť garantujú spektakulárne predstavenie - pre takmer každé poňatie kúpeľňového či kuchynského interiéru nájdete medzi sériami FERRO tú pravú. Vzhľad však samozrejme nezostáva medzi prednosťami týchto moderných armatúr osamotený - technickú vycibrenosť a spoľahlivosť, akcentované 5-ročnú obchodnú zárukou, ocení určite každý zákazník.
NOVASERVIS je popredný výrobca vodovodných batérií (Metalia) a kúpeľňových doplnkov (NOVATORRE) s pôsobnosťou nielen v Slovenskej republike, ale aj v ďalších štátoch strednej a východnej Európy. Široký sortiment vodovodných batérií dopĺňajú ďalšie produktové línie, ako je sprchovací program Dexin, inštalatérsky program Novaservis, WC-sedátka Prestige, Kandre a záhradný program Daye. Okrem vlastných výrobkov má Novaservis v ponukovom portfóliu aj ďalšie kvalitné importované produkty známych zahraničných značiek - napr od talianskych výrobcov La Torre, Nadia Rubinetterie a ďalších. Novaservis pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990. V roku 1995 fúzoval so spoločnosťou Metal Znojmo - tradičným výrobcom mosadzných kúpeľňových doplnkov značky NOVATORRE. Od roku 2000 sú vo znojemskej závode vyrábané práve vodovodné batérie Metalia. Systém riadenia výroby je v súlade s medzinárodnou normou ISO 9001 pre systémy manažérstva kvality. Novaservis disponuje širokou výrobnou a vývojovou základňou a všetky jeho produkty pred uvedením na trh prechádzajú rozsiahlymi skúškami. Mottom spoločnosti je heslo Quality-Design-Style.
ILUSTRAČNÉ FOTO
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

NOVASERVIS Bidetová batéria Ferro Veneto s výpusťou chróm 75011.0 (57.29 €) na www.siko.sk
NOVASERVIS Ferro Veneto - Bidetová batéria s výpustom, chróm 75011,0 (57.29 €) na www.sanitino.sk
NOVASERVIS FERRO VENETO stojanková bidetová batéria s výpusťou 5/4" chróm 75011,0 (57.28 €) na www.domoss.sk
NOVASERVIS FERRO VENETO stojanková bidetová batéria s výpusťou 5/4" chróm 75011,0 (57.28 €) na www.topkupelna.sk
NOVASERVIS Ferro Veneto Bidetová batéria s výpusťou, chróm, 75011,0 (57.29 €) na www.heavenshop.cz