FUJIFILM blesk EF-42 TTL

FUJIFILM blesk EF-42 TTL
6x
FUJIFILM blesk EF-42 TTL
 • FUJIFILM blesk EF-42 TTL
 • FUJIFILM blesk EF-42 TTL
 • FUJIFILM blesk EF-42 TTL
 • FUJIFILM blesk EF-42 TTL
 • FUJIFILM blesk EF-42 TTL
it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

 • Teplota farieb 5600 K

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 16274055
  4547410160819
  074101009132
recenzia
MTZ-PB 21.01.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Oceňujem napájanie 4 x batérie AA - teda je predpokladaná slušná výdrž zdroja . Určený a skúšaný s fotoaparátom FujiFilm HS20EXR . Automatické , jednoduché ovládanie aj výkonu , bez funkcií ( ovládanie rádiom ,či svetlom - slave ) , ktoré by amatér mimo štúdia nevyužil , čím sa udržala sympatická cena pri solídnom smernom čísle 42 . Exteriér , záhrada - zaostrenie v úplnej tme s pomocnou lampou fotoaparátu , aj bez lampy na rozsahu možností blesku vyhovujúce . Dlhšie ohnisko - mimo rozsahu blesku , zaostrenie problematické . Nedokážem posúdiť v akom spektre pracuje , či nepracuje červená lampa blesku . Okom neregistrované . Oneskorenie záblesku v tom prípade signalizuje , že blesk sa snaží zaostriť spolu s fotoaparátom .Oceňujem manuálny režim , kde sa dá nastaviť len na blesku dlhé ohnisko ( tenší svetelný kužeľ ), včítane výkonu blesku . Ešte sa s ním zoznamujem , takže toto sú len prvé skúsenosti . Potešilo ma , že som obdržal výrobok v originálnom neporušenom obale . jednoduchosť ovládania, výkon osvetlenia, pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad
negativa
Nejasné označovanie výrobku rôznymi obchodníkmi . FujiFilm EF-42 , alebo FujiFilm EF-42 TTL , obyčajne s vyššou cenou . Jedná sa o jeden typ , vždy s meraním osvitu systémom TTL . Pre väčší počet batérií , či akumulátorov , je objemnejšie teleso blesku a nie je možné otvoriť a paralelne využiť vstavaný blesk fotoaparátu . 4 články AA zvyšujú veľkosť a váhu blesku . Vadí mi červené podsvietenie displeja . Zelené by bolo vhodnejšie . S ohľadom na cenu , nie je dodávané žiadne ochranné púzdro. Nutné zaobstarať zvlášť . Záručné opravy len cez Mader Centrum Bottova 7 . Pri skúšaní v obchode som zabudol uviesť výrobné číslo do kúpnej zmluvy. Má stačiť len doklad o kúpe - uvedené na faktúre .(Podobne ako pri doručení kuriérom ).

Vrelo odporúčam majiteľom fotoaparátov FujiFilm HS20 EXR

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)
recenzia
arttur 29.07.2014

Dobrý deň !
Nedávno som si zakúpil tento blesk no nakoľko som sa nikde v priloženom návode ani na stránkach o tom nedočítal chcel by som sa opýtať ako funguje pri tomto blesku to spomínané bezdrôtové ovládanie mimo tela fotoaparátu???
Treba si zaobstarať nejaký vysielač alebo niečo podobné ak chcem použiť záblesk napr. z opačnej strany?
Mám Fujifilm FinePix HS20EXR + tento spomínaný blesk.
Vopred Vám ďakujem !
Arttur