MANFROTTO Chicago Camera Backpack 50 Medium

MANFROTTO Chicago Camera Backpack 50 Medium
4x
MANFROTTO Chicago Camera Backpack 50 Medium
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Stredný batoh Manfrotto Chicago Camera Backpack je dokonalým prémiovým riešením na prenášanie, v ktorom sa láska k fotografovaniu a mestskému životnému štýlu spája s pohodlným a funkčným dizajnom. Tento všestranný batoh na fotoaparát je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým rôznym potrebám mestských fotografov: od ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • ok
    Batohy
  • Kódy predajcov 8024221693065
    MB CH-BP-50
Stredný batoh Manfrotto Chicago Camera Backpack je dokonalým prémiovým riešením na prenášanie, v ktorom sa láska k fotografovaniu a mestskému životnému štýlu spája s pohodlným a funkčným dizajnom.
Tento všestranný batoh na fotoaparát je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým rôznym potrebám mestských fotografov: od každodenného života v meste cez fotenie až po víkendové výlety.
Vďaka odnímateľným fotografickým vložkám je mimoriadne všestranný: behom sekundy ho prepnete zo 100% fotografického na 100% lifestylový batoh. Vnútornú kamerovú jednotku je možné vybrať a použiť ako tašku cez rameno, keď potrebujete iba svoje fotografické vybavenie.
Hodí sa pre full-frame bezzrkadlovku alebo DSLR fotoaparát s nasadeným štandardným zoomovým objektívom a až 3-4 prídavnými objektívmi v závislosti od veľkosti.
Horná priehradka je plne vyhradená pre vaše osobné veci. Zmestí sa aj DJI OSMO Mobile do vyhradeného kardanového vrecka na jednej z obojstranných chlopní.
Navyše, priehradka na notebook na zadnej strane je oddelená od hlavnej priehradky a slúži na uloženie 15-palcového notebooku. Ak potrebujete batoh použiť ako praktický denný batoh, jednoducho vyberte kamerovú jednotku a premeňte ju na mestskú cestovnú tašku. Súčasťou balenia je aj vrecko na médiá na usporiadanie všetkého drobného príslušenstva a káblov.
Pre váš pokoj je tento batoh vybavený ochranným systémom Manfrotto Slim-Tech, ktorý zaručene ochráni vašu výstroj pred nárazmi vo vnútri tašky.
Držiak statívu s 3 rôznymi konfiguráciami statívu na prednej strane vám umožní mať svoj cestovný statív vždy so sebou.
Do obojstranných vonkajších strečových vreciek na oboch stranách sa zmestí fľaša s vodou alebo čokoľvek, k čomu potrebujete ľahký prístup.
Vďaka svojmu sviežemu a uhladenému vzhľadu je dokonalým spoločníkom pre vaše každodenné mestské dobrodružstvá! Materiály a detaily sú vyberané s najväčšou starostlivosťou: tkanina z priadze Kevlar® na spodnej časti tašky pre extrémnu ochranu a odolnosť, potiahnutá tkanina s matným povrchom, spony Duraflex® a zipsy YKK.
Všetka vonkajšia látka je upravená tak, aby bola vodoodpudivá a dodávaná je aj pláštenka pre prípad extrémnych poveternostných podmienok.
Kabínová batožina
Táto taška je štandardne vhodná ako príručná batožina (v dôsledku neustále sa meniacich obmedzení sa pred odletom informujte u svojho dopravcu)
Externé pripojenia statívu
Táto taška sa dodáva s možnosťou a správnymi pripojeniami na externé pripevnenie statívu.
Flexi deliče
Tieto na mieru navrhnuté prepážky majú možnosť v prípade potreby zložiť alebo vytiahnuť, aby ochránili vaše vybavenie v špeciálnych situáciách.
Vymeniteľné rozdeľovače
Modulárne a ľahko použiteľné, tieto prepážky vám umožňujú prispôsobiť vnútro tašky okolo vášho vybavenia vytvorením presnej veľkosti priehradky pre vaše vybavenie.
Kompatibilný s notebookom
Chráňte svoj notebook počas prepravy v priehradke. (Presné veľkosti nájdete v taške)
Chránič proti dažďu
Zahrnutý vyklápací chránič, ktorý pri inštalácii vytvára bariéru medzi mokrým vonkajším a suchým vnútrom tašky.
Pripojenie na trolejbus
Pre ľahkú prepravu kolies jednoducho posuňte určený konektor popruhu cez akýkoľvek štandardný vozík alebo rukoväť na batožinu.
Vodoodpudivý
Špeciálne aplikovaný povlak na tkanine, ktorý je odolný voči vlhkosti
Vnútorné rozmery 31 x 17 x 44 cm
Rozmery vložky fotoaparátu 28 x 11 x 21 cm
Vonkajšie rozmery 35 x 20 x 49 cm
Farba tmavo-sivá
Objem 18 l
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MANFROTTO batoh Chicago Backpack Medium 50 (175.00 €) na www.faxcopypro.sk