PETZL Tikkina 2019 čelovka Červená

PETZL Tikkina 2019 čelovka Červená
12x
PETZL Tikkina 2019 čelovka Červená
  • PETZL Tikkina 2019 čelovka Červená
  • PETZL Tikkina 2019 čelovka Červená
  • PETZL Tikkina 2019 čelovka Červená
  • PETZL Tikkina 2019 čelovka Červená
  • PETZL Tikkina 2019 čelovka Červená
it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Petzl Tikkina 2019 je nová generácia úspešnej a obľúbenej čelovky z radu Classic, s výrazne vylepšenými parametrami a výkonom až 250 lúmenov. Tikkina novej generácie ponúka všetky výhody obľúbených čeloviek Petzl - spolahlivosť, pekný a uhľadený dizajn, ergonomickú konštrukciu a ľahké ovládanie. Navyše však prináša ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Dosah svetelného lúču 60 m

Dizajn

Ostatné

  • Kód medzinárodnej ochrany IP IPX4
  • Kódy predajcov 3342540827783
    1506,01
Petzl Tikkina 2019 je nová generácia úspešnej a obľúbenej čelovky z radu Classic, s výrazne vylepšenými parametrami a výkonom až 250 lúmenov.
Tikkina novej generácie ponúka všetky výhody obľúbených čeloviek Petzl - spolahlivosť, pekný a uhľadený dizajn, ergonomickú konštrukciu a ľahké ovládanie. Navyše však prináša výrazné navýšenie maximálneho výkonu - až 250 lúmenov. Tikkina ponúka tri úrovne intenzity svietenia. Najslabší režim má výkon 6 lúmenov s výdržou 120 hodín nepretržitého svietenia. Druhý režim poskytne výkon 100 lúmenov (dosvit 40 metrov, výdrž 9 hodín) a najsilnejší režim výkon 250 lúmenov (dosvit 60 metrov, výdrž 2 hodiny s následnou rezervou až 40 hodín pri zníženom výkone). Čelovka sa ovláda jedným tlačidlom umiestneným na vrchej strane. Tlačidlo je pogumované a je mierne zapustené, aby sa zabránilo mimovolnému zapnutiu pri preprave. Zároveň je dostatočne veľké, aby sa svietidlo dalo ovládať aj v rukaviciach.
Čelovka Tikkina ponúka pravidelný a široký svetelný lúč, ktorý je určený na osvetlenie blízkeho okolia, resp. stredných vzdialeností pri najvyššom výkone. Základný model čeloviek z rady Petzl Classic je určený predovšetkým na menej náročené outdoorové aktivity a bežné činnosti - skvele poslúži pri kempovaní, na festivaloch, na drobné práce po tme, na cestovanie, alebo ako záložný zdroj svetla pre núdzové situácie, či do batohu na turistiku pre prípad nečakaného predĺženia pobytu vonku až do tmy.
Petzl Tikkina 2019 je napájaná 3 kusmi štandardných mikro-tužkových batérií AAA (LR03), ktoré sú priložené v balení. Rovnako ako generácia 2017 je však konštruovaná s funkciou Hybrid Concept. Ten umožňuje okrem štandardných batérií použiť nabíjateľný článok Petzl Core s kapacitou 1250 mAh, ktorý je priamo nabíjateľný prostredníctvom micro-USB konektora a vloží sa na miesto AAA batérií. Akumulátor Petzl Core je ľahší ako tri bežné batérie a pri dlhodobom používaní ponúka finančnú úsporu, keďže nie je nutné kupovať stále nové batérie. Nabíjateľný článok Core nie je štandardne súčasťou balenia a no možné ho dokúpiť samostatne.
Čelovka Petzl Tikkina je ľahká, váži iba 81 gramov a je vodeodolná podľa štandardu IP-X4 - odolá aj silnému a trvalému dažďu a striekajúcej vode.
Ak hladáte spolahlivé svietidlo bežné činnosti a menej náročné outdoorové aktivity, ktoré však poskytne dostatočný výkon, spolahlivosť, nízku hmotnosť a ľahké ovládanie, je Petzl Tikkina 2019 ideálna voľba.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

PETZL TIKKINA HYBRID červená (21.05 €) na cdn.myshoptet.com