FIDIA FARMACEUTICI Bionect krém na rany s obsahom kys.hyalurónovej 1x30 g

FIDIA FARMACEUTICI Bionect krém na rany s obsahom kys.hyalurónovej 1x30 g
FIDIA FARMACEUTICI Bionect krém na rany s obsahom kys.hyalurónovej 1x30 g
it

Obsah Bionect krém: 30 g Charakteristika Bionect krém: BIONECT krém je prípravok pre lokálne použitie tvorený kyselinou hyalurónovou ako hlavnou zložkou. Kyselina hyalurónová je biologický polysacharid (glykosaminoglykán) distribuovaný v mimobunkovom priestore väčšiny tkanív. Vďaka svojim hydrofilným vlastnostiam ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8033661800193
Obsah Bionect krém:
30 g
Charakteristika Bionect krém:
BIONECT krém je prípravok pre lokálne použitie tvorený kyselinou hyalurónovou ako hlavnou zložkou. Kyselina hyalurónová je biologický polysacharid (glykosaminoglykán) distribuovaný v mimobunkovom priestore väčšiny tkanív. Vďaka svojim hydrofilným vlastnostiam poskytuje hydratovaný priestor v okolí buniek a medzi bunkami a tak uľahčuje migráciu buniek. 
BIONECT krém sa indikuje na ošetrenie kožných podráždení a poranení. Je určený hlavne na prekrytie akútnych a chronických rán (krvácajúce odreniny, darcovské plochy a pooperačné rezy, popáleniny prvého a druhého stupňa, vaskulárne a metabolické vredy a otlaky) a na poskytnutie vlhkého prostredia rany, čím chráni proti odieraniu, otieraniu a vysušovaniu.
Zloženie Bionect krém:
Hlavná zložka: Sodná soľ kyseliny hyalurónovej 0,2% Ostatné zložky: polyetylénglykol 400 monostearát, decylester kyseliny olejovej, emulgovateľný vosk, glycerol, roztok 70% sorbitolu, dehydroacetát sodný, metyl-p-hydroxybenzoát, propyl-p-hydroxybenzoát, vonná látka, čistená voda.
Dávkovanie Bionect krém:
Rany alebo vredy treba pred liečbou vyčistiť a dezinfikovať. Na povrch rany naneste tenkú vrstvu krému dvakrát alebo viackrát za deň. Ošetrenú plochu treba zakryť menším kusom sterilného gázového obväzu alebo ovinúť sterilným obväzom.
Nepodávajte pacientom s nadobudnutou individuálnou precitlivenosťou na zložky produktu. Nepoužívajte, ak je obal poškodený. Nepoužívajte po dátume exspirácie uvedenom na obale.
Nepoužívajte súčasne s dezinfekčnými prostriedkami obsahujúcimi kvartérne amóniové soli, pretože kyselina hyalurónová sa môže v ich prítomnosti zrážať. Pri súbežnej lokálnej liečbe rán s antibiotikami alebo inými látkami pre lokálne použitie sa nikdy nepozorovali interakcie alebo inkompatibility s krémom BIONECT.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Bionect krém na rany s obsahom kys.hyalurónovej 1x30 g (5.63 €) na www.lekarenvkocke.sk
Bionect krém na rany crm 30g (5.99 €) na www.benulekaren.sk
MOVIANTO Bionect krém na rany s obsahom kys.hyalurónovej 30 g (5.56 €) na www.vitalmix.sk
FIDIA FARMACEUTICI Bionect krém 30 g (4.71 €) na www.najlekaren.eu