VERSACE Eros Flame, dezodorant stick 75 ml

VERSACE Eros Flame, dezodorant stick 75 ml
2x
VERSACE Eros Flame, dezodorant stick 75 ml
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Versace Eros Flame, pánsky parfumovaný dezodorant Versace Eros Flame, nová pánska vôňa, vás zasiahne priamo v srdci. Nesie v sebe dôležitý odkaz pre nové generácie o vznešenosti lásky a sily rôznorodosti. Chladná a horúca. Sladká a pikantná. Svetlá aj temná. Vonné tóny vône Versace Eros Flame charakterizujú výrazné ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 8011003845392
Versace Eros Flame, pánsky parfumovaný dezodorant
Versace Eros Flame, nová pánska vôňa, vás zasiahne priamo v srdci. Nesie v sebe dôležitý odkaz pre nové generácie o vznešenosti lásky a sily rôznorodosti. Chladná a horúca. Sladká a pikantná. Svetlá aj temná.
Vonné tóny vône Versace Eros Flame charakterizujú výrazné kontrasty, v ktorých sa tie najviac noblesné a elegantné zložky navzájom obohacujú a dopĺňajú.
Vrchné tóny sú obzvlášť živé. Čerstvé, šťavnaté talianske citrusy, ako napríklad citrón, mandarínka a trpký pomaranč zahrievajú tóny čierneho korenia z madagaskaru a zahaľuje ich aromatický divý rozmarín. Prostredníctvom voňavej vlny olivového dreva, geránia a tónov ruže prenikneme až k základu, ktorému vládnu vzácne dreviny - texaský céder, pačuli, haitský vetiver, akord horského dubového machu a santal - vytvárajúce príjemnú a zmyselnú harmóniu s fazuľkami tonky
a vanilkou.
Versace eros flame je trvácna a pôsobivá vôňa, ktorá je vyjadrením mužnosti, ale aj ódou na vášeň a oslavou zmyselnej extázy.
Zloženie vône Versace Eros Flame:
Hlava: citrón, mandarínka, pomaranč, čierne korenie z madagaskaru, rozmarín
Srdce: olivové drevo, geránium, tóny ruže
Základ: texaský céder, pačuli, haitský vetiver, dubový mach, santal
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

VERSACE Eros Flame, deostick pánsky 75 ml (21.00 €) na bugy.sk