NUTRIDRINK COMPACT PROTEIN s vanilkovou príchuťou 24x125 ml

NUTRIDRINK COMPACT PROTEIN s vanilkovou príchuťou 24x125 ml
NUTRIDRINK COMPACT PROTEIN s vanilkovou príchuťou 24x125 ml
it

Dietetická potravina na osobitné medicínske účely. Nutridrink Compact Protein je vysoko energetická, nutrične nekompletná tekutá výživa s vysokým obsahom bielkovín. Určené pre diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Bezgluténový prípravok. Balené v ochrannej atmosfére. Ošetrené UHT. Spôsob použitiaSkladujte ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov D0706
    8716900553790
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely.
Nutridrink Compact Protein je vysoko energetická, nutrične nekompletná tekutá výživa s vysokým obsahom bielkovín. Určené pre diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Bezgluténový prípravok. Balené v ochrannej atmosfére. Ošetrené UHT. Spôsob použitiaSkladujte na suchom a chladnom mieste. Pred použitím dobre pretrepte. Určené na priame použitie, najlepšie chutí vychladený. Po prvom otvorení fľašku uzatvorte a uchovávajte v chladničke max po dobu 24 hodín.
Dávkovanie: 1-2 balenia denne pre doplnenie stravy, pokiaľ nie je inak stanovené lekárom alebo kvalifikovaným pracovníkom v oblasti klinickej výživy.
Dôležité upozornenia: Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne podávanie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy. Nevhodný pre deti do 3 rokov veku. Zvýšená opatrnosť je potrebná u detí od 3 do 6 rokov veku. Monitorujte príjem tekutín, aby bola zabezpečená dostatočná hydratácia organizmu.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

N.V. Nutricia NUTRIDRINK COMPACT PROTEIN 24x125 ml (44.57 €) na etabletka.sk
NUTRIDRINK COMPACT PROTEIN s vanilkovou príchuťou 24x125 ml (39.99 €) na www.drmax.sk
NUTRIDRINK COMPACT PROTEIN s vanilkovou príchuťou 24x125 ml (45.68 €) na www.lekarenplus.sk
N.V. Nutricia (Groupe DANONE) NUTRIDRINK COMPACT PROTEIN, s vanilkovou príchuťou 24x125 ml (41.97 €) na www.najlekaren.eu
NUTRIDRINK COMPACT PROTEIN s vanilkovou príchuťou 24x125 ml (49.40 €) na www.lekarenvkocke.sk