NUTRIDRINK vanilková príchuť 4x200 ml

NUTRIDRINK vanilková príchuť 4x200 ml
NUTRIDRINK vanilková príchuť 4x200 ml
it

Nutridrink s vanilkovou príchuťou Dietetická potravina na osobitné medicínske účely. Nutridrink je vysoko energetická, nutrične kompletná tekutá výživa. Určené pre diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Bezgluténový prípravok. Balené v ochrannej atmosfére. Ošetrené UHT. Dôležité upozornenia: Len na ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 8716900565342
    D0701
Nutridrink s vanilkovou príchuťou
Dietetická potravina na osobitné medicínske účely.
Nutridrink je vysoko energetická, nutrične kompletná tekutá výživa. Určené pre diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Bezgluténový prípravok. Balené v ochrannej atmosfére. Ošetrené UHT.
Dôležité upozornenia: Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne podávanie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Vhodná ako jediný zdroj výživy. Nevhodný pre deti do 3 rokov veku. Zvýšená opatrnosť je potrebná u detí od 3 do 6 rokov veku. Nevhodné pre pacientov s galaktosémiou. Spôsob použitiaSkladujte na suchom a chladnom mieste. Pred použitím dobre pretrepte. Určené na priame použitie, najlepšie chutí vychladený. Po prvom otvorení fľašku uzatvorte a uchovávajte v chladničke max. po dobu 24 hodín.
Dávkovanie: 1-3 balenia denne pre doplnenie stravy, 5-7 balení denne ako jediný zdroj výživy, pokiaľ nie je inak stanovené lekárom alebo kvalifikovaným pracovníkom v oblasti klinickej výživy.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

N.V. Nutricia NUTRIDRINK vanilka, 4x200ml (6.44 €) na etabletka.sk
NUTRIDRINK vanilková príchuť 4 x 200 ml (6.79 €) na www.drmax.sk
NUTRIDRINK vanilková príchuť 4x200 ml (6.97 €) na www.lekarenplus.sk
N.V. Nutricia (Groupe DANONE) NUTRIDRINK (6.06 €) na www.najlekaren.eu
NUTRIDRINK vanilková príchuť 4x200 ml sol 4x200ml (6.99 €) na www.benulekaren.sk