BONTON FILM Spectre DVD

BONTON FILM Spectre DVD
BONTON FILM Spectre DVD
it

Záhadná správa z minulosti zavedie Jamesa Bonda (Daniel Craig) do mexického hlavného mesta a odtiaľ do Ríma, kde stretáva ženu menom Lucia Sciarra (Monica Bellucci), pôvabnú vdovu po neslávne známom zločincovi. Bond preniká na tajnú schôdzku a odhalí nové informácie o nebezpečnej organizácii SPECTRE. Medzitým v ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 75629
    8595165378627
    W02526
    8596978573025

Záhadná správa z minulosti zavedie Jamesa Bonda (Daniel Craig) do mexického hlavného mesta a odtiaľ do Ríma, kde stretáva ženu menom Lucia Sciarra (Monica Bellucci), pôvabnú vdovu po neslávne známom zločincovi. Bond preniká na tajnú schôdzku a odhalí nové informácie o nebezpečnej organizácii SPECTRE.

Medzitým v Londýne nový šéf Centra pre národnú bezpečnosť, Max Denbigh (Andrew Scott), spochybňuje Bondovo pôsobenie aj samotnú činnosť MI6 s M (Ralph Fiennes) na čele. Bond tajne požiada Moneypenny (Naomie Harris) a Q (Ben Whishaw), aby mu pomohli nájsť Madeleine Swann (Léa Seydoux), dcéru jeho dávneho protivníka Whitea (Jesper Christensen), ktorý možno pozná spôsob, ako rozpliesť sieť SPECTRE. Madeleine je dcéra zabijaka, preto rozumie Bondovi lepšie ako ostatní. A čím hlbšie preniká Bond do centra SPECTRE, tým viac odhaľuje mrazivé spojenie medzi sebou a nepriateľom (Christoph Waltz), ktorého hľadá.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Spectre (Sam Mendes) (3.71 €) na www.gorila.sk
Spectre DVD (3.79 €) na www.pantarhei.sk
MAGIC BOX Spectre W02526 (4.49 €) na www.tpd.sk
Spectre (Sam Mendes) (3.80 €) na www.martinus.sk