Film Doba ľadová 2: Odmäk (Carlos Saldanha)

Doba ľadová 2: Odmäk (Carlos Saldanha)
2x
Film Doba ľadová 2: Odmäk (Carlos Saldanha)
  • Film Doba ľadová 2: Odmäk (Carlos Saldanha)
  • Film Doba ľadová 2: Odmäk (Carlos Saldanha)
it it

Naši hrdinovia z prostredia pod bodom mrazu sú späť! Mamut Manny, leňochod Sid, tiger Diego a spolu s nimi prehistorická šabľozubá veverička, večná smoliarka Scrat. Držia stále spolu a ešte si užívajú výhod sveta, ktorý sa pomaly, ale iste roztápa... Žijú v primitívnej verzii vodného parku, nabitého vodnými kĺzačkami, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov D01382
    8595165380156
    8596978525819
Naši hrdinovia z prostredia pod bodom mrazu sú späť! Mamut Manny, leňochod Sid, tiger Diego a spolu s nimi prehistorická šabľozubá veverička, večná smoliarka Scrat. Držia stále spolu a ešte si užívajú výhod sveta, ktorý sa pomaly, ale iste roztápa...
Žijú v primitívnej verzii vodného parku, nabitého vodnými kĺzačkami, bazénmi s vlnami a množstvom zvierat, užívajúcich si slniečka. Manny vidí okolo seba rodiny držiace spolu a cíti sa pripravený založiť si svoju vlastnú. Nikto však už celú večnosť nezazrel iného mamuta a Manny sa obáva, že môže byť tým posledným žijúcim. No potom stretne Ellie – poslednú samicu mamuta na svete. Tá má však problémy s pochopením svojej identity, čo kladie na Mannyho množstvo nezvyčajných nárokov. Našťastie, má Sida a Diega, ktorí mu pomáhajú prejsť očistcom dvorenia.
Akoby nebolo dosť ťažké získať si Elliinu priazeň, tá ma ešte na dôvažok dvoch bratov z rodu vačíc – Crasha a Eddieho, párik nafúkaných a trúfalých nezbedníkov. K dobru im možno pripísať, že majú Ellie naozaj radi a správajú sa k nej veľmi ochranársky. Vďaka tomu je im ich roztopašné správanie sa odpustené.
Ako topenie ľadu postupuje, naši hrdinovia rýchlo pochopia, že otepľovanie má jednu zásadnú nevýhodu: obrovskú a hrozivú povodeň. Stenčujúca sa ľadová hrádza je všetko, čo stojí medzi svetom, aký poznali, a akváriom v nadživotnej veľkosti. Naši hrdinovia sa zúfalo snažia uniknúť pred povodňou, ktorú naopak veľmi vítajú nevyspytateľné vodné plazy, pripravené prevziať vládu nad novým zavodneným svetom.
A teraz niečo o Sidovi a Diegovi. Diego ukrýva tajomstvo, o ktoré sa nepodelí s nikým zo svojich priateľov: má strach z vody. V potápajúcom sa svete to môže byť vážny problém. Sid túži po troške uznania. Chce dokázať, že si zaslúži štipku úcty od svojich priateľov, pričom stretne nových kamarátov, ktorí ho neochvejne milujú.
Posledným – ani zďaleka nie však najmenším – dobrodružstvom je pokračovanie nehôd našej starej dobrej priateľky Scrat. Od tohto stvorenia s ohromujúcim talentom pre privolávanie katastrof môžeme opäť očakávať množstvo zábavy a akcie. Tentoraz bude mať oveľa väčšiu a, trúfame si povedať, hrdinskú rolu.
Doba ľadová 2: Odmäk je predovšetkým komédiou, ktorá hýri akciou, romantikou a nerozlučným priateľstvom. Pritom chytí za srdce všetkých – nezávisle od veku. Vďaka očarujúcim animáciám, nezabudnuteľným postavičkám a roztopašnej hudbe je aj pokračovanie slávneho báječného dobrodružstva dokonalou zábavou pre celú rodinu!
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Doba ľadová 2 (SK) (Carlos Sandanha) (2.39 €) na www.gorila.sk
Doba ľadová 2 (SK) DVD (3.79 €) na www.pantarhei.sk
MAGIC BOX Doba ľadová 2 (SK) D01382 (4.49 €) na www.tpd.sk
Doba ľadová 2 (SK) (Carlos Sandanha) (3.80 €) na www.martinus.sk
MAGIC BOX DVD Film - Doba Ľadová 2 (7.50 €) na www.zuzihracky.sk