Film MAGIC BOX Príšerákovci SK N02147

MAGIC BOX Príšerákovci SK N02147
2x
Film MAGIC BOX Príšerákovci SK N02147
  • Film MAGIC BOX Príšerákovci SK N02147
  • Film MAGIC BOX Príšerákovci SK N02147
it it

Wishbonovci nie sú práve šťastná rodinka. Mama Emma má kníhkupectvo, ktoré je pred krachom, otec Frank je prepracovaný a každý deň trpí pod tyranským šéfom. Dcéra Fay je nešťastná, hanblivá tínedžerka a syn Max je síce matematický génius, ale v škole ho ostatní šikanujú. Lenže tie skutočné problémy na Wishbonovcov ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov N02147
    8595165365719

Wishbonovci nie sú práve šťastná rodinka. Mama Emma má kníhkupectvo, ktoré je pred krachom, otec Frank je prepracovaný a každý deň trpí pod tyranským šéfom. Dcéra Fay je nešťastná, hanblivá tínedžerka a syn Max je síce matematický génius, ale v škole ho ostatní šikanujú.

Lenže tie skutočné problémy na Wishbonovcov ešte len čakajú. Mamu Emmu si totiž vyhliadol samotný gróf Dracula za svoju budúcu partnerku. A tak pošle zlú čarodejnicu Babu Yagu, aby Emmu premenila na upírku. Yaga ale nedopatrením zmení na príšery aj zbytok rodiny. Frank sa stáva Frankensteinovým monštrom, Fay sa zmení na múmiu a malý Max na mocného vlkolaka.

Rodina príšer sa vydáva po stopách čarodejnice s jediným cieľom: prinútiť ju, aby odčarovala prekliatie a všetkým vrátila ľudskú podobu. Cesta za rodinným šťastím je však plná úskalí a ostrých špicatých zubov.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Príšerákovci (Holger Tappe) (3.71 €) na www.gorila.sk
Príšerákovci (SK) DVD (3.79 €) na www.pantarhei.sk
MAGIC BOX Príšerákovci (SK) N02147 (4.69 €) na www.tpd.sk
Príšerákovci (Holger Tappe) (3.80 €) na www.martinus.sk
MAGIC BOX DVD Film - Príšerákovci (5.00 €) na www.zuzihracky.sk