Film Trollovia kolekcia 1.+2. SK Walt Dohrn

Trollovia kolekcia 1.+2. SK Walt Dohrn
3x
Film Trollovia kolekcia 1.+2. SK Walt Dohrn
  • Film Trollovia kolekcia 1.+2. SK Walt Dohrn
  • Film Trollovia kolekcia 1.+2. SK Walt Dohrn
  • Film Trollovia kolekcia 1.+2. SK Walt Dohrn
it it it

Kolekcia obsahuje: Trollovia Užite si doma radosť a šťastie s muzikálovým dobrodružstvom Trollovia od štúdia DreamWorks. Keď ich dedinu napadnú hrubí Bergenovia, je na dvoch nesúrodých priateľoch, aby svojich spoluobčanov zachránili. Kritikou cenená snímka Trollovia, ktorá obsahuje piesne v podaní Justina ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov U00398
    8595165377682

Kolekcia obsahuje:

Trollovia
Užite si doma radosť a šťastie s muzikálovým dobrodružstvom Trollovia od štúdia DreamWorks. Keď ich dedinu napadnú hrubí Bergenovia, je na dvoch nesúrodých priateľoch, aby svojich spoluobčanov zachránili. Kritikou cenená snímka Trollovia, ktorá obsahuje piesne v podaní Justina Timberlakea, Anny Kendrick a ďalších, poteší celú rodinu!
Trollovia: Svetové turné
Princezná Poppy, stopercentná trolia klaďaska z úspešného prvého dielu, sa v druhom stala kráľovnou, ale našťastie ju to nijako nepoznamenalo. Vo svojom kráľovstve vládne spevom, tancom a ľavou zadnou, lebo panovať v krajine, v ktorej nie sú žiadne problémy, je úplná hračka. Princeznin svet by sa aj naďalej pokojne pohupoval v popovom rytme, keby jedného dňa nedošlo k šokujúcemu odhaleniu – popoví Trolovia nie sú jediní obyvatelia planéty! Žijú na nej ďalšie trolie kmene, a tie vyznávajú rôzne hudobné štýly. A tak sa zoznámime s Techno Trolmi, Country Trolmi a dokonca s Trolomi Rockovými! Tým rockovým vládne kráľovná Barbara a drsne uprednostňuje nielen tvrdšiu muziku ale aj predstavu, že rock je jediná správna hudba a mala by preto znieť na celej planéte. A toto už nie je problém, ktorý by Poppy mohla zvládnuť objatím a milou pesničkou. Preto sa spoločne so svojím najväčším kamošom Vetvošom vyberie na hudbyplnú púť do neprebádaných končín kráľovstva, aby našla spôsob ako zastaviť rockovú kolegyňu skôr, než svet úplne ovládnu gitarové riffy. Rovnako ako prvý diel, je aj dvojka plná hudobných peciek a ich originálnych remakov. Predstaviteľ Vetvoša Justin Timberlake navyše pre film zložil novú pesničku, ktorá má ambíciu aj potenciál dobyť prvé priečky hitparád podobne ako na Oscara nominovaný hit Can´t Stop The Feeling z prvých Trolov. 


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Trollovia kolekcia 1.+2. (SK) (Walt Dohrn) (13.94 €) na www.gorila.sk
MAGIC BOX Trollovia 1-2 (SK) (2DVD) U00398 (10.99 €) na www.tpd.sk
Trollovia kolekcia 1.+2. (SK) (Walt Dohrn) (14.99 €) na www.martinus.sk