Filtračná kanvica LAICA Clear White

LAICA Clear White
Filtračná kanvica LAICA Clear White
it

Farba: transparentná/biela Celková kapacita: 2,3 l Kapacita prefiltrovanej vody: 1,2 l Typ filtra: Bi-flux Dizajn: Liliana Dal Toso Talianska výroba a dizajn = padne do ruky aj do vašej chladničkyFiltračné kanvice Laica sú dizajnované aj vyrobené v Taliansku. Laica Clear Line patrí do základnej rady kanvíc a tým pádom ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Objem 2.3 l

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 8033224606620
    J11-AB
Farba: transparentná/biela Celková kapacita: 2,3 l Kapacita prefiltrovanej vody: 1,2 l Typ filtra: Bi-flux Dizajn: Liliana Dal Toso
Talianska výroba a dizajn = padne do ruky aj do vašej chladničkyFiltračné kanvice Laica sú dizajnované aj vyrobené v Taliansku. Laica Clear Line patrí do základnej rady kanvíc a tým pádom je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú pri kúpe ušetriť. Poklop a rúčka sú bielej farby. Vnútorná nádrž spolu s telom kanvice sú transparentné. Laica Clear line dokáže prefiltrovať až 1,2 litra vody a ešte pri tom aj dobre vyzerať. Dizajnové prvky, ako ergonomická rúčka a jej moderný tvar môžu byť ozdobou vašej domácnosti. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napúšťanie vody bez otvárania poklopu. Tvar kanvice je dizajnovaný tak, že padne do dvier väčšiny chladničiek. Praktická a elegantná, taká je Laica.
Certifikovaná kvalita Nie je nám jedno, čo pijeme. Účinnosť, efektivita a zdravotná nezávadnosť kanvíc Laica a filtrov Bi-Flux je podložená mnohými atestami významných nezávislých labortórií z celého sveta, ako aj atestom z tuzemskej štátnej skúšobne s pozitívnym výsledkom. BI-FLUX filtre sú navyše o 30% účinnejšie než iné.
S Laicou šetríte Premýšľali ste niekedy, koľko utratíte za vodu v PET fľašiach? Jediný filter Bi-Flux vám zaručí prefiltrovanie až 150 litrov vody, čo je presne 100 klasických 1,5 litrových fliaš. Presne toľko fliaš nebudete musieť ťahať z obchodu. Čistá, nazávadna a chutná voda z filtračnej kanvice Laica vás bude stáť 1/6 toho, čo zaplatíte za barelovú vodu a 1/8 pitnej vody z PET fľaše.
Pite zdravšie a viacPrefiltrovanie plnej nádržky trvá len 3 minúty, počas ktorých získate 1,2l vody bez chlóru, ťažkých kovov, vodného kameňa a baktérii. Výsledok je vylepšená chuť, vôňa a vzhľad vody. Filter si môžete vybrať z viac možností, vhodných pre váš organizmus (Mineralbalance, Magnesiumactive, Coffe & Tea, Nitrate, Classic). Čo to znamená pre vás? V porovnaní s vodou z kohútiku pijete zdravšiu vodu, bez zápachu, s vyváženým obsahom, rovnako pokrmy pripravené za pomoci prefiltrovanej vody sú zdravšie a chutnejšie. Na potrebu výmeny filtra vás upozorní mechanický indikátor.
Filtrovanú vodu žiadajú aj vaše spotrebičeVodný kameň je postrachom pre vaše varné kanvice, kávovary, či žehličky. Voda z filtračných kanvíc predĺži ich životnosť a ušetrí na špeciálnych čistiacich prostriedkoch, či opravách, nakoľko filtre Bi-Flux účinne redukujú obsah vápniku.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LAICA J11AB (10.46 €) na www.prva.sk
J11AB CLEAR filtračná kanvica bielaLAICA (11.99 €) na www.maxa.sk
LAICA J11AB CLEAR filtračná kanvica bielaLAICA (11.99 €) na www.arco.sk
J11AB CLEAR filtračná kanvica bielaLAICA (11.99 €) na www.tunakupim.sk
LAICA Clear Line Transparent J11-AB (14.90 €) na mobilpartner.sk