Herná konzola MICROSOFT Xbox Series X

MICROSOFT Xbox Series X
11x
Herná konzola MICROSOFT Xbox Series X
 • Herná konzola MICROSOFT Xbox Series X
 • Herná konzola MICROSOFT Xbox Series X
 • Herná konzola MICROSOFT Xbox Series X
 • Herná konzola MICROSOFT Xbox Series X
 • Herná konzola MICROSOFT Xbox Series X
it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Konzola Xbox Series X čerpá svoju silu zo špeciálne navrhnutého procesora založeného na najnovších architektúrach AMD Zen 2 a RDNA 2. Nový SOC (systém na čipe) je od základov postavený pre rýchlosť a výkon a poskytuje 12 teraflopov výpočtového výkonu. výkon a kompatibilitu so štyrmi generáciami hier.Xbox Series X ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 889842640816
  RRT-00010
  MXO001a
  889842640793
  XBOX SERIES X 1TB (RRT-00010)
Konzola Xbox Series X čerpá svoju silu zo špeciálne navrhnutého procesora založeného na najnovších architektúrach AMD Zen 2 a RDNA 2. Nový SOC (systém na čipe) je od základov postavený pre rýchlosť a výkon a poskytuje 12 teraflopov výpočtového výkonu. výkon a kompatibilitu so štyrmi generáciami hier.Xbox Series X otvára používateľom novú dimenziu konzolovej zábavy, kde hardvérové ​​a softvérové ​​inovácie umožňujú vytvárať skutočne futuristické hry.Architektúra Xbox Velocity ponúka úplne nové možnosti z hľadiska rýchlosti a výkonu s prelomovou kombináciou hardvéru, vyhradeného 1TB SSD, najmodernejšieho procesora a tesne integrovaného softvéru. Celok poskytuje bohatosť a dynamiku dojmov na dovtedy nepoznanej úrovni.
Rozširujúca pamäťová karta Xbox Series X poskytuje dodatočný 1 TB externého úložiska pri zachovaní rovnakého maximálneho výkonu, aký ponúka interný SSD konzoly pre plynulé hranie (predáva sa samostatne).
Chladič je neelektronický, pasívny mechanický komponent, ktorý zohráva kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní spoľahlivosti a výkonu konzoly Xbox Series X. Je integrovaný priamo v šasi. Tento jedinečný komponent architektúry paralelného chladenia je do značnej miery zodpovedný za charakteristický vzhľad konzoly.
Vďaka revolučnej architektúre Xbox Velocity budú tisíce hier pre Xbox One, Xbox 360 a dokonca aj originálne hry pre Xbox fungovať oveľa lepšie. Zlepšenie je vidieť okrem iného po spustení a načítaní, stabilnejšia snímková frekvencia, vyššie rozlíšenia a kvalitnejšia grafika.
Modernizovaný dizajn s tvarovanými povrchmi a prepracovanou geometriou zvyšuje komfort používania počas hry. Rýchlo spárujte ovládač s kompatibilnými konzolami, počítačmi a mobilnými zariadeniami. Môžete medzi nimi tiež jednoducho prepínať a samotná hrateľnosť je veľmi pohodlná.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MICROSOFT Herní konzole Xbox Series X - 4K UHD, HDR, RTX, 1 TB SSD (649.08 €) na www.mader.sk
MICROSOFT XBOX SERIES X (529.00 €) na lacne-nakupy.sk
MICROSOFT Xbox Series X RRT-00010 (499.00 €) na datacomp.sk
MICROSOFT Xbox Series X 1 TB (489.99 €) na www.rightdeal.sk
MICROSOFT Xbox Series X 1 TB SSD herní konzole, 8K, UHD BR, HDR, WiFi, BT, bezdrátový ovladač v bale... (506.71 €) na www.mercateo.sk