LORUS RG240MX9

LORUS RG240MX9
LORUS RG240MX9
it

Ženskosť a jemný minimalizmus. To sú pojmy ktoré výborne charakterizujú tento model hodiniek od značky Lorus . Oslovia vás príjemne jednoduchým displejom, ktorého ciferník neobsahuje číslice. Tie sú pri týchto hodinkách nahradené precízne spracovanými drobnými kamienkami. Obruba (puzdro) hodiniek spolu s remienkom sú ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

  • Výrobca LORUS
  • hodinky lorus
  • Part number RG240MX9
  • Ean 4894138337185
  • Uvedenie na trh 2020

Funkcie

  • Vodotesnosť 50 m

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov RG240MX9
    4894138337185
Ženskosť a jemný minimalizmus. To sú pojmy ktoré výborne charakterizujú tento model hodiniek od značky Lorus. Oslovia vás príjemne jednoduchým displejom, ktorého ciferník neobsahuje číslice. Tie sú pri týchto hodinkách nahradené precízne spracovanými drobnými kamienkami. Obruba (puzdro) hodiniek spolu s remienkom sú lesklé a príjemne hladké na dotyk. Remienok kovového materiálu sa dá skrátiť na požadovanú dĺžku. Zlaté prevedenie tohto modelu vie výborne podtrhnúť ženský aspekt. V oblasti doplnkov je to veľmi obľúbená a nadčasová farba, ktorá vie pekne zvýrazniť celý módny outfit. Tento model je vhodný na rôzne formálne, ale aj neformálne príležitosti. Svojim vzhľadom zaručene potešia svoju budúcu majiteľku.

Stavte na kvalitu, ktorú ponúka značka Lorus a obohaťte svoj outfit spolu s nami! Hodinky vám doručíme v prepychovom, originálnom balení od výrobcu, v elegantnej krabičke.

Hodinky, na ktoré je spoľahnutie. Quartz - quartzový strojček označuje generovanie presných časových impulzov pomocou kryštálu kremíka. Vďaka svojej jednoduchosti je veľmi spoľahlivý a spotrebováva len malé množstvo energie, čo má vplyv na výdrž batérie. Prvé hodinky s kremíkovým kryštáľom boli vyrobené v Kanade okolo roku 1950. Minerálne sklíčko- Minerálne sklíčko je najčastejšie používané sklíčko v hodinárskom priemysle. Je dostatočne odolné voči poškrabaniu a je odolnejšie voči rozbitiu ako zafírové sklíčko. Najobľúbenejšie je pri športových modeloch. Analógové hodinky - hodinky s quartzovým alebo mechanickým strojčekom ukazujúce čas pomocou ručičiek a ciferníka. Tabuľka vodotesnosti 3 ATM/30m odolné voči striekajúcej vode a dažďu 5 ATM/50m môžete sa s hodinkami sprchovať umývať ruky pod tečúcou vodou 10 ATM/100m potápanie bez dýchacieho prístroja alebo plávanie 20 ATM/200m hĺbkové potápania Pre presnejšie pokyny ohľadom vodotesnosti sa prosím riaďte podľa návodu na použitie.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LORUS Dámske hodinky RG240MX9 (52.99 €) na www.inhodinky.sk
LORUS RG240MX9 (75.00 €) na www.irisimo.sk
Lorus Analogové hodinky RG240MX9 (83.40 €) na www.vivantis.sk