Cars 3 Driven to Win

Cars 3: Driven to Win PS4
4x
Cars 3: Driven to Win PS4
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

hra pre Playstation 4 Cars 3: Driven to Win. Hra Cars 3: Driven to Win prinesie rozšírenie filmového príbehu prostredníctvom nového akčného dobrodružstva a zavedie vás do strhujúcich pretekov. STARÍ ZNÁMI A AJ NOVÉ TVÁRE Hra ponúkne viac než 20 prispôsobiteľných hrateľných postáv, a to vrátane populárnych hrdinov zo ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty Cars 3 Driven to Win
1, Cars 3: Driven to Win - Nintendo Switch zobraziť
2, Cars 3: Driven to Win PS4 zobraziť
3, CARS 3: Driven to Win Xbox One zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 5051892208628
    5051895410110
hra pre Playstation 4 Cars 3: Driven to Win. Hra Cars 3: Driven to Win prinesie rozšírenie filmového príbehu prostredníctvom nového akčného dobrodružstva a zavedie vás do strhujúcich pretekov.
STARÍ ZNÁMI A AJ NOVÉ TVÁRE
Hra ponúkne viac než 20 prispôsobiteľných hrateľných postáv, a to vrátane populárnych hrdinov zo série Cars a tiež pretekárov novej generácie. Budete si môcť zvoliť medzi niekoľkými prostrediami, obsahujúce ikonické prostredia z filmu, ako napríklad Radiator Springs, alebo Florida International Speedway.
ZLEPŠOVANIE A ODMENY
Cars 3: Driven to Win ponúkne viac než 6 strhujúcich herných módov, vďaka ktorým si budete môcť osvojiť a zlepšiť svoje pretekárske schopnosti, ako je drift, turbo, jazda na dvoch kolesách, jazda cúvaním a ďalšie. Každý z unikátnych módov vám umožní odhaliť hlbšie herné mechanizmy a získať tak odmeny za svoje odborné znalosti.
SPOLOČNE PRI TV
Hru si budete môcť užiť spoločne so svojimi priateľmi, a to vďaka lokálnemu split-screen módu, ktorý umožní pripojiť vašu rodinu alebo priateľov do hry.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

WARNER BROS. GAMES PS4 CARS 3: DRIVEN TO WIN (19.99 €) na www.andreashop.sk
WARNER BROS. GAMES Cars 3: Driven to Win – PS4 (5051892208628) (19.90 €) na www.alza.sk