NHL 20

NHL 20 Xone
6x
NHL 20 Xone
 • NHL 20 Xone
 • NHL 20 Xone
 • NHL 20 Xone
it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

V ďalšom ročníku hokejového simulátore si znovu budeme môcť zahrať na vonkajších ľadových plochách, ale aj stretnúť jednu z 200 legiend hokejovej histórie. Hráči si tak budú môcť znovu obuť korčule a dostať sa do tímu plného súčasných superhviezd i historických legiend tohto športu. NHL 20 predstaví ďalšiu veľkú ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty NHL 20
1, NHL 20 Xone zobraziť
2, NHL 20 PS4 zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

 • nie
  PS3 MOVE

Ostatné

 • Kódy predajcov 1055509
  5030932122490
  280226
  EAX354551
  92169929
  286131
V ďalšom ročníku hokejového simulátore si znovu budeme môcť zahrať na vonkajších ľadových plochách, ale aj stretnúť jednu z 200 legiend hokejovej histórie. Hráči si tak budú môcť znovu obuť korčule a dostať sa do tímu plného súčasných superhviezd i historických legiend tohto športu.
NHL 20 predstaví ďalšiu veľkú inováciu v hernom systéme, o ktorú sa postará technológie RPM, v podobe charakteristických striel superhviezd. Tvoje obľúbené hviezdy NHL teraz vyzerajú a pôsobia naozaj autenticky zásluhou typických streleckých štýlov rozpoznateľných zo skutočného sveta. Okrem toho do hry pribudne cez 45 nových kontextuálnych animácií striel, ktoré sa pozitívne odrazí na autentickosti hráčov využívajúcich nové nástroje na to, aby dostali puk do siete.
Technológia RPM tiež prinesie do hry väčšiu rýchlosť prostredníctvom prepracovaných animácií prechodov pri strelách, prihrávkach a vyzdvihovanie puku bez zníženia hráčovej rýchlosti. Výsledkom sú rýchlejšie a plynulejšie akcie na oboch stranách klziska.
A konečne nová umelá inteligencia brankárov zahŕňa kompletnú analýzu útočnej hrozby, vďaka ktorej brankári lepšie čítajú hru a vyhodnotí úroveň hrozby každého útoku pred aktívne kontrolovanými dorážky a nasmerovaním pukov mimo nebezpečenstva.
Nová generácia hokejových prenosov
Prepracované audiovizuálne spracovanie zápasov prinesie do NHL 20 nového komentátora aj spolukomentátor a vylepšené časomiery, priehľadová okná a pohybovú grafiku. To všetko s dôrazom na to, aby si sa stredobodom najdôležitejších okamihov v zápase stal práve tie. Novo si budeš môcť pripomenúť a prezrieť svoje najpamätnejšie akcie v zápase, ktorými bezpochyby uhraneš svoje spoluhráči i protivníkov.
Nový mód a ikony v režime Hockey Ultimate Team
Hockey Ultimate Team ponúka nový spôsob hrania v podobe móde Squad Battles, fanúšikov obľúbeného režimu zo série EA SPORTS FIFA, v rámci ktorého môžeš bojovať v off-line bitkách o hodnotné odmeny. Každý deň budú k dispozícii noví súperovi, vrátane týždenných vybraných mužstiev vytvorených hráčmi NHL, slávnymi hudobníkmi, hokejovými influencery a hviezdami z ostatných obľúbených športov. Squad Battles predstavujú úplne nový spôsob súperenia, získavanie odmien a budovanie tvojho vysneného tímu, s ktorým sa postavíš najlepším mužstvám vytvoreným renomované menami športu a zábavy.
Hockey Ultimate Team ďalej privíta novú súpisku hrateľných hokejových ikon, ktorých celkový počet presiahne hranicu 400.
Nové možnosti hrania s priateľmi
NHL 20 prinesie úplne nový kompetitívna herný režim: Eliminator. Eliminator, vychádzajúce z jednoduchého princípu "víťaz berie všetko", je novým spôsobom súperenie v režimoch NHL ONES a NHL Threes, ktorý proti sebe postavia až 81 hráčov, ktorí sa v turnajovom pavúku stretnú o titule absolútneho víťaza. Zahraj si sólo v režime ONES Eliminator, alebo utvor tím s priateľmi a hoď sa na Threes Eliminator s cieľom opanovat tri po sebe nasledujúce vyraďovacej kola proti čím ďalej lepším súperom a stať sa šampiónmi.
Ďalšou novinkou v NHL 20 je možnosť zahrať si ONES, z vlaňajška fanúšikmi obľúbený režim všetci proti všetkým na vonkajších klziskách, v rámci lokálnej hry viacerých hráčov. Tie a dvaja priatelia si môžete vybrať z elitnej súpisky svojich obľúbených hráčov NHL, disponujúcich jedinečným herným štýlom na základe zvolenej triedy, a pustiť sa do hrania na ôsmich vonkajších klziskách z pohodlia gauča.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ELECTRONIC ARTS NHL 20 (29.20 €) na www.hej.sk
ELECTRONIC ARTS Hra Xbox One NHL 20 (EAX354551) (50.00 €) na www.datart.sk
ELECTRONIC ARTS XONE - NHL 20 5030932122490 (24.82 €) na www.compy.sk
ELECTRONIC ARTS NHL 20 – Xbox One (1055509) (19.90 €) na www.alza.sk
ELECTRONIC ARTS XBOX ONE NHL 20 CZ (24.99 €) na www.andreashop.sk