GARMIN VENU SQ Music

GARMIN Venu Sq Music Slate/Green
13x
GARMIN Venu Sq Music Slate/Green
 • GARMIN Venu Sq Music Slate/Green
 • GARMIN Venu Sq Music Slate/Green
 • GARMIN Venu Sq Music Slate/Green
 • GARMIN Venu Sq Music Slate/Green
 • GARMIN Venu Sq Music Slate/Green

Garmin Venu Sq Music Slate/Moss Inteligentné hodinky Garmin Venu Sq Music navrhnuté pre život v pohybe Smart hodinky Garmin Venu Sq Music Slate ponúkajú dokonalú kombináciu moderného dizajnu a inteligentných fitness funkcií na sledovanie vášho zdravotného stavu a meranie pohybových aktivít. Vďaka vodotesnosti 5 ATM ... čítať viac

4 varianty

Garmin Venu Sq Music Slate/Moss
Inteligentné hodinky Garmin Venu Sq Music navrhnuté pre život v pohybe
Smart hodinky Garmin Venu Sq Music Slate ponúkajú dokonalú kombináciu moderného dizajnu a inteligentných fitness funkcií na sledovanie vášho zdravotného stavu a meranie pohybových aktivít. Vďaka vodotesnosti 5 ATM ich môžete bez obáv nosiť do bazéna alebo sa s nimi sprchovať. Atraktívny vzhľad smart watch Garmin Venu Sq dopĺňa príjemný QuickRelease silikónový remienok v zelenej farbe, ktorý môžete ľubovoľne vymeniť za remienok s inou farbou či materiálom, aby vám hodinky ladili so športovým i formálnym oblečením, či inými módnymi doplnkami.
Kľúčové vlastnosti smart hodiniek Garmin Venu Sq Music Slate/Green Band
Hliníková luneta a polymérové telo
1,3“ farebný displej s dotykovým ovládaním
Ochranné sklíčko Corning Gorilla Glass 3
Vodotesnosť 5 ATM
Senzor srdcového tepu Garmin Elevate™
Meranie a analýza 20 športových aktivít
Výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, monitoring spánku, meranie rýchlosti
Integrovaný prehrávač hudby (pamäť na 500 skladieb)
GPS, GLONASS, GALILEO
Bluetooth, ANT+, WiFi
QuickRelease silikónový remienok (20 mm) s možnosťou jednoduchej výmeny
Výdrž batérie až šesť dní na jedno nabitie
Príjem notifikácií zo smartfónu (Android, iOS)
Podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay
Smart hodinky Garmin Venu Sq Music s 1,3“ dotykovým displejom
Inteligentné fitness hodinky Garmin Venu Sq Music sú vybavené dobre čitateľným dotykovým displejom s voliteľným režimom trvalo zapnutého zobrazenia, vďaka ktorému budete mať všetky informácie vždy po ruke. Ciferník hodiniek Garmin Venu Sq Music je lemovaný pevným hliníkovým puzdrom a vybavený ochranným sklíčkom GorillaGlass3. Na jedno nabitie ponúknu inteligentné hodinky výdrž šesť dní v režime smartwatch, alebo až 14 hodín v režime záznamu GPS.
Získajte dokonalý prehľad o vašich pohybových aktivitách
Smart hodinky Garmin Venu Sq Music monitorujú vaše celodenné pohybové aktivity a zdravotné ukazovatele, takže budete mať dokonalý prehľad o počte krokov a vyšliapaných poschodiach, prejdenej vzdialenosti, spálených kalóriách a podobne. Pre športovo založených používateľov je k dispozícii 20 profilov na meranie pohybových aktivít, ako je beh, chôdza, joga, silový tréning či plávanie. O presnú navigáciu a záznam športových či outdoorových aktivít sa postarajú prijímače satelitného signálu GPS/GLONASS/GALILEO. 
Funkcia Body Battery
Inteligentné hodinky Garmin Venu Sq Music disponujú funkciou na sledovanie úrovne energie vášho tela v priebehu dňa, aby ste si vhodne naplánovali pohybové aktivity a odpočinok na opätovné dobitie bateriek.
Snímač srdcového tepu
Integrovaný snímač srdcovej frekvencie Garmin Elevate™ neustále monitoruje vašu tepovú frekvenciu a upozorní vás, ak prekročíte hraničné hodnoty, aby bol tréning so smart hodinkami Garmin Venu Sq Music čo najefektívnejší.
Snímač Pulse OX
Snímač Pulse OX v priebehu dňa aj počas spánku meria úroveň nasýtenia krvi kyslíkom, vďaka čomu zistíte, ako dobre vaše telo vstrebáva kyslík.
Meranie dennej aktivity
Smart hodinky Garmin sa postarajú o meranie dennej pohybovej aktivity a dáta následne vyhodnocujú v mobilnej aplikácii Garmin Connect, kde získate prehľad o vašom pokroku a aktuálnej kondícii.
Monitoring spánku
Získajte komplexné informácie o kvalite vášho spánku. Inteligentné hodinky Garmin Venu Sq Music počas noci zaznamenávajú jednotlivé fázy spánku, aby vám ráno poskytli podrobný prehľad.
Analýza stresu
Inteligentné hodinky Garmin Venu Sq Music dokážu rozpoznať aktuálnu úroveň stresu, na základe čoho ďalej analyzujú, či máte pohodový, bežný, alebo stresujúci deň.
Dychové cvičenia
Pre relaxáciu po náročnom dni sú k dispozícii jednoduché dychové cvičenia, počas ktorých budú smart watch Garmin Venu Sq Music sledovať vašu dychovú frekvenciu a úroveň stresu.
Sledovanie hydratácie
Správna hydratácia je pre vaše telo veľmi dôležitá, obzvlášť počas zvýšenej aktivity. Sledujte s pomocou smart hodiniek Garmin Venu Sq Music váš denný príjem tekutín, aby ste si udržali optimálnu hydratáciu.
Menštruačný cyklus
Pomocou aplikácie Garmin Connect môžete sledovať svoj menštruačný cyklus, zaznamenávať si telesné či emočné príznaky a nechať si poradiť ohľadom tréningu a výživy v jednotlivých fázach cyklu.
Príjem notifikácií
Po spárovaní inteligentných hodiniek Garmin Venu Sq Music so smartfónom cez Bluetooth rozhranie môžete na displeji zobrazovať upozornenia o prichádzajúcich hovoroch, správach, e-mailoch a ďalších dôležitých notifikáciách.
Garmin Pay
Inteligentné hodinky Garmin Venu Sq Music vám umožnia vykonávať bezpečné bezkontaktné platby priamo z vášho zápästia pomocou modernej technológie Garmin Pay u všetkých podporovaných predajcov.
Hudobný prehrávač
Stiahnite si do hodiniek Garmin obľúbené skladby alebo playlisty zo služby Spotify®, Deezer alebo Amazon Music, pripojte bezdrôtové slúchadlá a užívajte si počúvanie hudby bez nutnosti spárovania hodiniek s telefónom.
Váš osobný tréningový denník
Po spárovaní inteligentných hodiniek Garmin Venu Sq Music s mobilnou aplikáciou Garmin Connect cez Bluetooth rozhranie sa zaznamenaná aktivita automaticky prenesie do vášho osobného tréningového denníka, kde dôjde k jej komplexnému vyhodnoteniu. Jednotlivé hodnoty sú zobrazené vo forme prehľadných grafov vrátane zobrazenia tréningového efektu a odporúčanej doby regenerácie.
Obchod Connect IQ
S otvorenou platformou Connect IQ určenou pre aplikácie vývojárov tretích strán môžete objavovať a sťahovať nové aplikácie, ktoré vám pomôžu prispôsobiť si inteligentné hodinky Garmin Venu Sq Music na mieru vašim potrebám. K dispozícii sú štýlové ciferníky, fitness aplikácie, hudobné online platformy, praktické nástroje, zábavné hry a mnohé iné.
Smart hodinky Garmin Venu Sq Music s rýchloupínacím remienkom QuickRelease
Vďaka vymeniteľným remienkom s rýchloupínacím mechanizmom QuickRelease môžete prispôsobiť vzhľad smart hodiniek Garmin Venu Sq Music presne vášmu štýlu. Jednoducho vyberte remienok pomocou posunutia osičky a nasaďte iný. K dispozícii sú silikónové, kožené alebo kovové varianty v rôznych farebných vyhotoveniach.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARMIN Hodinky 010-02426-13 Venu SQ Music, Moss/Slate (249.90 €) na www.inhodinky.sk
GARMIN Venu Sq Music Moss-green/schist (213.25 €) na www.mader.sk
GARMIN Venu Sq Music, Slate/Green Band 010-02426-13 (229.00 €) na www.helveti.sk
GARMIN Venu Sq Music Zelený (010-02426-13) (187.00 €) na www.rightdeal.sk
GARMIN VENU SQ Music, Moss/Slate (205.70 €) na www.mobilpc.sk

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Display

 • Uhlopriečka 1.3 "

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

 • Kľúč pre skupinu to37sjqs9k2y
 • Kódy predajcov 7246016
  753759263409
  010-02426-13
  30018454