XIAOMI Amazfit GTS 2 Mini

XIAOMI Amazfit GTS 2 mini Midnight Black
10x
XIAOMI Amazfit GTS 2 mini Midnight Black
 • XIAOMI Amazfit GTS 2 mini Midnight Black
 • XIAOMI Amazfit GTS 2 mini Midnight Black
 • XIAOMI Amazfit GTS 2 mini Midnight Black
 • XIAOMI Amazfit GTS 2 mini Midnight Black
 • XIAOMI Amazfit GTS 2 mini Midnight Black
it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Amazfit GTS 2 Mini – menší braček hodiniek Amazfit GTS 2 Amazfit GTS 2 Mini sú kompaktné inteligentné hodinky , ktoré  aj napriek svojim malým rozmerom ponúknu veľa praktických funkcií a podporu celej palety športových aktivít.  Smart hodinky zaujmú veľmi tenkým dizajnom, nízkou hmotnosťou aj AMOLED displejom s ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:
Varianty XIAOMI Amazfit GTS 2 Mini
1, XIAOMI Amazfit GTS 2 mini Flamingo Pink zobraziť
2, XIAOMI Amazfit GTS 2 mini Sage Green zobraziť
3, XIAOMI Amazfit GTS 2 mini Midnight Black zobraziť

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Rozhrania

Dizajn

Ostatné

 • Kľúč pre skupinu b3cwe75tjd2g
 • Kódy predajcov 6972596103073
  6972596102656
  A2018-MB
  GTS 2 MINI BLACK
  AMAGTS2MINIBK
  95XIW505

Amazfit GTS 2 Mini – menší braček hodiniek Amazfit GTS 2

Amazfit GTS 2 Mini sú kompaktné inteligentné hodinky, ktoré aj napriek svojim malým rozmerom ponúknu veľa praktických funkcií a podporu celej palety športových aktivít. Smart hodinky zaujmú veľmi tenkým dizajnom, nízkou hmotnosťou aj AMOLED displejom s funkciou Always on Display. Medzi významné funkcie inteligentných hodiniek Amazfit GTS 2 Mini úplne bezpochyby patrí meranie saturácie krvi kyslíkom – SpO2 a schopnosť merania viac ako 70 športových aktivít.

Naozaj malé a ľahké smart hodinky Amazfit

Oproti základnej verzii Amazfit GTS 2 sa líšia predovšetkým rozmermi a hmotnosťou. Smartwatch Amazfit GTS 2 Mini sú tenké iba 8,95 mm a bez remienka je ich hmotnosť len 19,5 gramov, čo sú skvelé predpoklady pre maximálne pohodlné nosenie – o hodinkách Amazfit tak nebudete vedieť ani po celodennom nosení. K celkovému pohodliu prispieva aj jemný silikónový remienok, ktorý je šetrný k pokožke.

Amazfit GTS 2 Mini sú vybavené perfektným AMOLED displejom

Dominantou inteligentných hodiniek Amazfit GTS 2 Mini je AMOLED displej s uhlopriečkou 1,55“ a maximálnym jasom 450 nitov, čo zaručuje skvelú čitateľnosť aj na priamom slnečnom svetle a dokonale živé farby (100 % NTSC). Displej smart hodiniek Amazfit GTS 2 Mini navyše chráni zakrivené 2,5D sklo. Vyberať si môžete zo širokej škály grafických ciferníkov, ktoré budú dokonale ladiť s vašim štýlom. Každý ciferník disponuje vlastnou Always-on obrazovkou, takže môžete vidieť vaše obľúbené rozhraniekedykoľvek a kdekoľvek. Vzhľad ciferníka hodiniek Amazfit GTS 2 Mini navyše môžete prispôsobiť nahraním vlastného obrázka.

Kľúčové vlastnosti inteligentných hodiniek Amazfit GTS 2 Mini

 • Malé rozmery a nízka hmotnosť
 • 1,55“ AMOLED displej s 2,5D zakriveným sklom (rozlíšenie 354 × 306 px)
 • Optický senzor srdcového tepu BioTracker 2 PPG
 • Meranie SpO2, PAI skóre, sledovanie stresu, monitoring spánku či menštruačný kalendár
 • Smart hodinky Amazfit GTS 2 Mini ponúknu viac ako 70 prednastavených športových režimov
 • Možnosť ovládania hudby v telefóne a tiež fotoaparátu
 • Bezdrôtové rozhranie Bluetooth 5.0
 • Prijímanie notifikácií zo smartfónu (Android, iOS)
 • Inteligentné hodinky Amazfit GTS 2 Mini sú vodotesné do hĺbky 50 metrov (5 ATM)
 • Výdrž batérie je 14 dní na jedno nabitie – dobitie potom zaberie približne 2 hodiny
 • Pohodlný silikónový remienok

Amazfit GTS 2 Mini sú vodotesné a majú dlhú výdrž batérie

Smartwatch Amazfit GTS 2 Mini sú vybavené nabíjateľnou batériou s kapacitou 220 mAh, ktorá pri bežnom používaní vydrží až 14 dní (21 dní v režime hodiniek bez zapnutého Bluetooth). Užite si dva týždne aktivity bez toho, aby ste museli mať nabíjačku stále pri sebe. Doba nabíjania inteligentných hodiniek Amazfit GTS 2 Mini v magnetickom stojane je približne dve hodiny. Vodotesná konštrukcia ochráni smart fitness hodinky Amazfit GTS 2 Mini až do hĺbky 50 metrov – môžete ich teda bez obáv nosiť doplaveckého bazéna alebo sa s nimi sprchovať.

Sledovanie a analýza v reálnom čase

Inteligentné fitness hodinky Amazfit GTS 2 Mini majú viac ako 70 športových režimov, vrátane tých najviac obľúbených ako napr. beh, chôdza, bicyklovanie, plávanie, lyžovanie, eliptický trenažér a oveľa viac. Každý režim ponúka profesionálny záznam aktivity vrátane času cvičenia, prejdenej vzdialenosti, tempa či spálených kalórií. Akonáhle tréning dokončíte, môžete si v mobilnej aplikácii Zepp (pre Android aj iOS) vygenerovať správu s podrobnou analýzou, ktorá vám pomôže pokračovať v zlepšovanívášho cvičebného plánu.

Amazfit GTS 2 Mini sú všestranný monitor vášho zdravia

Smart hodinky Amazfit GTS 2 Mini sú vybavené pokročilým optickým senzorom BioTracker 2 PPG, ktorý sa postará o presné monitorovanie srdcového tepu 24 hodín denne 7 dní v týždni. Hodinky Amazfit GTS 2 Mini vás navyše upozornia v prípade, že je vaša srdcová frekvencia neobvykle zvýšená.

Meranie saturácie krvi SpO2

Amazfit GTS 2 Mini takisto umožnia meranie saturácie krvi kyslíkom SpO2, ktorá je dôležitá pre športovcov, ktorí sa venujú vysokohorskej turistike, lezeniu, behaniu maratónov či iným outdoorovým aktivitám. Hladinu SpO2 si môžete otestovať v okamihu, keď sa začnete cítiť zle. Vďaka tomu lepšie porozumiete svojej fyzickej kondícii a môžete udržiavať s hodinkami Amazfit GTS 2 Mini svoje zdravie pod kontrolou.

Systém hodnotenia zdravia PAI

Hodnota PAI sa vypočíta analýzou dát o vašej srdcovej frekvencii, čase cvičenia a ďalších komplexných zdravotných informácií pomocou špeciálneho algoritmu. Výsledkom je tzv. PAI skóre, ktoré poskytuje prehľadné zhodnotenie aktuálneho fyzického stavu, takže sa vďaka hodinkám Amazfit GTS 2 Mini okamžite dozviete, ako na tom ste.

Smart hodinky Amazfit GTS 2 Mini monitorujú spánok aj stres

Inteligentné fitness hodinky Amazfit GTS 2 Mini sú schopné hĺbkového monitorovania vášho spánku a analýzy jeho jednotlivých fáz (ľahký spánok, hlboký spánok, fáza REM). Hodinky Amazfit GTS 2 Mini priebežne sledujú stav dýchania a poskytujú kvalitnú analýzu a návrhy na zlepšenie vášho spánku. Amazfit GTS 2 Mini v priebehu dňa sledujú hladinu vášho stresu a jej výkyvy zobrazia vo forme prehľadného grafu. Ak sa budete cítiť pod tlakom, vďaka smart hodinkám Amazfit GTS 2 Mini dostanete upozornenie s návrhom na relaxáciu.

Praktické funkcie na uľahčenie každodenného života

Po spárovaní inteligentných hodinek Amazfit GTS 2 Mini s vašim smartfónom cez bezdrôtové Bluetooth rozhranie môžete priamo na zápästí prijímať upozornenia o prichádzajúcich hovoroch, SMS správach, emailoch, naplánovaných udalostiach, a tiež notifikácie zo sociálnych sietí a podobne. Taktiež sú k dispozícii praktické funkcie ako sú stopky, časovač, budík či upozornenie na fyzickú neaktivitu – to všetko na vašom zápästí vďaka hodinkám Amazfit GTS 2 Mini.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

XIAOMI Amazfit GTS 2 mini Midnight Black 6972596102656 (91.15 €) na www.pohodlne-nakupy.sk
AMAZFIT GTS 2 mini (68.90 €) na www.hej.sk
AMAZFIT GTS 2 mini (A2018-MB) čierne (68.90 €) na www.datart.sk
AMAZFIT GTS 2 Mini Black (ZEG-SMW-0084) (64.65 €) na www.gigastore.sk
AMAZFIT GTS 2 mini Midnight Black (6972596103073) (68.90 €) na www.alza.sk
100%

2 recenzie produktu

100% pomer ceny a kvality
recenzia
Peter 24.03.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
vzhlad, velkost, funkcie, displej pomer ceny a kvality

velmi spokojny

recenzia
anonym 03.03.2022

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
mnoho funkcií za nízku cenu dizajn výdrž

recenzia
Nora 03.03.2022

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Dobré recenzie na daný produkt

Výborný

recenzia
Iveta 03.03.2022

Celkové hodnotenie: 100 %

Super