KRÜGER&MATZ Kamera KRUGER & MATZ Connect C10

KRÜGER&MATZ Kamera KRUGER & MATZ Connect C10
KRÜGER&MATZ Kamera KRUGER & MATZ Connect C10
it

Kamera Wi-Fi Kruger & Matz Connect C10 Potrebujete rýchly prehľad o tom, čo sa vo vašej domácnosti deje? Využite inteligentné riešenia ponúkané spoločnosťou Kruger & Matz. V rade Connect nájdete domáce wifi kamery, ktoré vám umožní diaľkovo ovládať váš majetok, nech ste kdekoľvek. Inteligentné domáce kamera Aby ste ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 5901890064811
    11082291
Kamera Wi-Fi Kruger & Matz Connect C10
Potrebujete rýchly prehľad o tom, čo sa vo vašej domácnosti deje? Využite inteligentné riešenia ponúkané spoločnosťou Kruger & Matz. V rade Connect nájdete domáce wifi kamery, ktoré vám umožní diaľkovo ovládať váš majetok, nech ste kdekoľvek.
Inteligentné domáce kamera
Aby ste mali prehľad o svojom domove, nemusíte inštalovať pokročilý monitorovací systém. Pre správnu funkciu kamery Connect C10 potrebujete iba domáce Wi-Fi sieť a vyhradenú aplikáciu TuyaSmart dostupnú v obchodoch Play a iOS, ktorá vám pomôže spravovať všetky kamery v domácnosti. V aplikácii môžete tiež zdieľať prevádzku kamery s ostatnými členmi domácnosti.
Perfektné obrázok
Kruger & Matz Connect C10 vám umožní mať prehľad o akejkoľvek miestnosti vo vašom dome. Vynikajúcu kvalitu obrazu zaručuje objektív s rozlíšením 1 MPx, ktorý umožňuje vysielanie obrazu v rozlíšení HD.
Fotoaparát s budíkom
Pre väčšiu bezpečnosť je kamera Connect C10 vybavená snímačom pohybu. Ak teda zariadenie detekuje akékoľvek zmeny vo vašej domácnosti počas vami nastavených hodín, aplikácia Tuya vás o tom bude informovať.
Kamera s nočným videním
Chytré domáce kamery s WiFi by vás mali vždy chrániť. Preto je Connect C10 vybavený infračervenými LED diódami, ktoré vám umožní udržiavať vynikajúcu kvalitu obrazu v dosahu až 10 m, a to aj v noci.
Vstavaný reproduktor a mikrofón
Ďalšou výhodou WiFi kamery Kruger & Matz je možnosť obojsmernej komunikácie. Vďaka tejto funkcii nielen sledujete, čo sa vo vašej domácnosti deje, ale môžete tiež komunikovať so svojimi členmi domácnosti.
Široké zorné pole
Rotujúce WiFi kamera Kruger & Matz má široké zorné pole, vďaka ktorému budete mať kontrolu nad celým priestorom podľa vášho výberu. V špecializovanej aplikácii môžete zariadenie ovládať vodorovne pod uhlom 355 ° a zvisle pod uhlom 70 °.
Dátové úložisko
Kamera Kruger & Matz Connnect C10 vám umožní nielen sledovať, čo sa vo vašej domácnosti deje. Vďaka podpore kariet Micro SD s kapacitou až 128 GB kamera zaznamenáva obraz v slučke, takže sa môžete vrátiť k vybranému záznamu z daného obdobia.
Technické parametre:
- Bezdrôtová správa kamier
- Spolupráca s aplikáciou Tuya
- Detekcia pohybu
- Funkcia alarmu
- Integrovaný mikrofón a reproduktor
- Viditeľnosť po zotmení vďaka LED diódam IR
- Senzor: RGB
- Rozlíšenie: 1 MPx (720p, 480p)
- Hladkosť obrazu: 15 FPS
- Kompresia: H.264
- Wi-Fi komunikácie: 802.11 b / g / n (2,4 GHz)
- Horizontálny uhol nastavenia: 355 °
- Vertikálny uhol nastavenia: 70 °
- IR dosah LED: 10 m
- Maximálna kapacita karty microSD: 128 GB
- Napájanie: microUSB (5V, 1A)
- Spotreba energie:
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

KRÜGER&MATZ Interná kamera Wi-Fi Connect C10 Tuya (39.72 €) na www.epotreby.sk
KRÜGER&MATZ Kamera Wi-Fi wewnętrzna Connect C10 (29.66 €) na www.rightdeal.sk
KRÜGER&MATZ Interná kamera Wi-Fi Kruger&Matz Connect C10 Tuya (44.85 €) na www.mall.sk