Zmrzlinové variácie

Zmrzlinové variácie
Zmrzlinové variácie
it

Ovocné, krémové, zbožňované. Také sú zmrzlinové poháre v tejto knižke a k nim jednoduchý návod, ako ich pripraviť. Máte radi zmrzlinu? Pripravte si svoj obľúbený druh sami! V tejto knihe nájdete viac ako 100 chutných, úplne jednoduchých receptov. Či už ide o krémovú, mliečnu, smotanovú alebo ovocnú zmrzlinu, ľahké ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788081076633
    978-80-8107-663-3
Ovocné, krémové, zbožňované. Také sú zmrzlinové poháre v tejto knižke a k nim jednoduchý návod, ako ich pripraviť.
Máte radi zmrzlinu? Pripravte si svoj obľúbený druh sami! V tejto knihe nájdete viac ako 100 chutných, úplne jednoduchých receptov. Či už ide o krémovú, mliečnu, smotanovú alebo ovocnú zmrzlinu, ľahké sorbety a granity, jemné parfé alebo svieže dezerty s jogurtom, každý tu nájde svojho favorita!
Najobľúbenejšiu klasiku, akou je vanilková alebo čokoládová zmrzlina, si občas dožičí skoro každý. Ale čo tak skúsiť niekedy klasický recept ozvláštniť a pripraviť si čokoládovú zmrzlinu s čili papričkou alebo zmrzlinu z citrónovej trávy? V našej "zmrzlinárni" sa naučíte vyrobiť aj všeličo z cukrárenskej ponuky, napríklad špagetovú zmrzlinu alebo ľadovú kávu. A čo je najlepšie- všetky recepty si môžete pripraviť aj bez stroja na výrobu zmrzliny!
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Zmrzlinové variácie (7.35 €) na www.gorila.sk
SVOJTKA&CO. Zmrzlinové variácie - Kolektív (5.93 €) na www.littera.sk
Zmrzlinové variácie (4.69 €) na www.megaknihy.sk
Zmrzlinové variácie (5.62 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk
Zmrzlinové variácie (6.56 €) na www.market24.sk