Krehké invencie (Veronika Rusňáková, Zuzana Vrábelová)


V súhre umeleckého skla a poézie sa stretávajú dva odlišné svety s realistickým vnímaním života, vzťahov, neistôt a zlyhaní, ale i ľahkých krehkých vnuknutí a momentov, ktoré sa dejú akoby mimochodom, prekvapujú svojou inšpiráciou, pointou, stávajú sa povzbudením, vyjadrením nekonečnej voľby a možného rozletu, ak sa ... čítať viac


Radenie:
Najnakup.sk pre Vás vyberá zaujímavé ponuky eshopov Kamenné predajne s daným sortimentom pre presné zobrazenie kamenných predajní vo vašom okolí zadajte svoju polohu  Ponuky pre Krehké invencie (Veronika Rusňáková, Zuzana Vrábelová)

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788080466046
    978-80-8046-604-6
    9876614
V súhre umeleckého skla a poézie sa stretávajú dva odlišné svety s realistickým vnímaním života, vzťahov, neistôt a zlyhaní, ale i ľahkých krehkých vnuknutí a momentov, ktoré sa dejú akoby mimochodom, prekvapujú svojou inšpiráciou, pointou, stávajú sa povzbudením, vyjadrením nekonečnej voľby a možného rozletu, ak sa človek zase odváži chcieť... Ukážka z textu v spirituálnej prítomnosti jeho mimoriadneho talentu pre život čaká na ortieľ. dokonalá obeta. s pokorou. prežíva ten dostatok útrap, o ktorých hovoril, že človek musí prežiť, aby vedel byť ľudský. cez niekoľko svojich astrologických putovaní spoznáva v sebe neporaziteľnú vášeň pre život. bude to mať komu odovzdať? s kým to nakoniec prežije? prežije vôbec?
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Krehké invencie (5.16 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Krehké invencie (Zuzana Vrábelová, Veronika Rusňáková) (5.34 €) na www.alterego.sk
PERFEKT Krehké invencie - Vrábelová Zuzana, Rusňáková Veronika (4.50 €) na www.littera.sk
Krehké invencie Zuzana Vrábelová; Veronika Rusňáková (3.99 €) na www.megaknihy.sk
Krehké invencie (Zuzana Vrábelová; Veronika Rusňáková) (4.32 €) na www.preskoly.sk
Alternatívne produkty