Nemám nič proti realite (Ružena Šípková)


Ružena Šípková sa narodila 10. októbra 1977 v Myjave. Blízky vzťah má k Trnavskému samosprávnemu kraju, a to zvlášť k Seredi, kde žije jej matka. Autorka zmaturovala na Dievčenskej odbornej škole v Starej Turej v odbore Obchod a podnikanie v roku 1997. Neskôr si urobila štátnicu z nemeckého jazyka, navštevuje kurz ... čítať viac


Radenie:
Najnakup.sk pre Vás vyberá zaujímavé ponuky obchodov
100 % - 8 recenzií 3.59 € Do obchodu alterego.sk
www.alterego.sk email: alterego@alterego.sk tel.: 052 452 4021
Nemám nič proti realite (Šípková Ružena)
Ružena Šípková sa narodila 10. októbra 1977 v Myjave. Blízky vzťah má k Trnavskému samosprávnemu kraju, a to zvlášť k Seredi, kde žije jej matka. Autorka zmaturovala na Dievčenskej odbornej škole v Starej Turej v odbore Obchod a podnikanie v roku 1997. Neskôr si urobila štátnicu z nemeckého jazyka, viac..
Do obchodu alterego.sk
86 % - 21 recenzií 3.43 € Do obchodu bux.sk
Nemám nič proti realite (Ružena Šípková)
Poézia Ruženy Šípkovej je charakterizovaná básnickým majstrovstvom,začierajúcim do jej nevšedného talenu.Zbierka básní presvedčivo dokazuje vzrastajúcu umeleckú hodnotu jej tvorby ,ktorou sa autorka zaraďuje medzi najvýznamneších mladých autorov súčasnej poézie na Slovensku. viac..
Do obchodu bux.sk
84 % - 1070 recenzií 3.75 € Do obchodu pantarhei.sk
Nemám nič proti realite
Poézia Ruženy Šípkovej je charakterizovaná básnickým majstrovstvom,začierajúcim do jej nevšedného talenu.Zbierka básní presvedčivo dokazuje vzrastajúcu umeleckú hodnotu jej tvorby ,ktorou sa autorka zaraďuje medzi najvýznamneších mladých autorov súčasnej poézie na Slovensku. viac..
Do obchodu pantarhei.sk
Ponuky pre Nemám nič proti realite (Ružena Šípková)
Nemám nič proti realite (Ružena Šípková) popis a parametre
Ružena Šípková sa narodila 10. októbra 1977 v Myjave. Blízky vzťah má k Trnavskému samosprávnemu kraju, a to zvlášť k Seredi, kde žije jej matka. Autorka zmaturovala na Dievčenskej odbornej škole v Starej Turej v odbore Obchod a podnikanie v roku 1997. Neskôr si urobila štátnicu z nemeckého jazyka, navštevuje kurz angličtiny na Štátnej jazykovej škole v Trenčíne a II. ročník Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety, detašované pracovisko Piešťany. R. Šípková po úspechoch v detskej tvorbe ako dospelá publikuje v Druhom brehu, Dotykoch, v Slovenských pohľadoch, v novinách, časopisoch, rozhlase i v rozličných zborníkoch, získava významné ocenenia v celoslovenských literárnych súťažiach. Poézia Ruženy Šípkovej je charakterizovaná básnickým majstrovstvom, začierajúcim do jej nevšedného talentu. Zvlášť vyniká vypointovaný, vtipný prienik Šípkovej do najobyčajnejších zákutí života, z ktorých vynáša na svetlo pravdu o človeku. To sa prejavuje už v jej debute Popoluška z roku 2007, ktorý získal veľmi pozitívny ohlas medzi čitateľmi i odborníkmi v oblasti literatúry a umenia. Druhá zbierka básní R. Šípkovej Nemám nič proti realite presvedčivo dokazuje vzrastajúcu umeleckú hodnotu jej tvorby, ktorou sa autorka zaraduje medzi najvýznamnejších mladých autorov súčasnej poézie na Slovensku. Slovenský text.

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Nemám nič proti realite (Šípková Ružena) (3.59 €)
https://www.alterego.sk/kniha/nemam-nic-proti-realite

Nemám nič proti realite (Ružena Šípková) (3.43 €)
https://www.bux.sk/knihy/193050-nemam-nic-proti-realite.html

Nemám nič proti realite (3.75 €)
https://www.pantarhei.sk/knihy/poezia/slovenska-poezia/nemam-nic-proti-realite.html

Nemám nič proti realite Šípková Ružena (2.59 €)
https://www.megaknihy.sk/poezia/221225-nemam-nic-proti-realite.html

Nemám nič proti realite (2.71 €)
https://www.najlacnejsie-knihy.sk/kniha/nemam-nic-proti-realite.html

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788089397068
    978-80-89397-06-8
Graf vývoja ceny Nemám nič proti realite (Ružena Šípková)