hory, moje hory (Vladimír Bárta)

hory, moje hory (Vladimír Bárta)
hory, moje hory (Vladimír Bárta)
it

Jedna z najkrajších kníh o slovenských vrchoch, s prekrásnymi, farebnými, fotografiami horskej krajiny je dielom známeho slovenského fotografa Vladimíra Bártu. Objavuje najkrajšie zákutia Vysokých, Nízkych, Západných a Belianskych Tatier, Malej a Veľkej Fatry, Pienin, Slovenského rudohoria, Kremnických i Štiavnických ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788088817253
    80-88817-25-0
    8088817250
Jedna z najkrajších kníh o slovenských vrchoch, s prekrásnymi, farebnými, fotografiami horskej krajiny je dielom známeho slovenského fotografa Vladimíra Bártu. Objavuje najkrajšie zákutia Vysokých, Nízkych, Západných a Belianskych Tatier, Malej a Veľkej Fatry, Pienin, Slovenského rudohoria, Kremnických i Štiavnických vrchov a ďalších horstiev na Slovensku.
Autor pozýva čitateľov na vrcholy končiarov, sprevádza ich po hrebeňoch i dolinách, zastavuje sa pri riekach, vodopádoch, prekrásnej kvetene a upozorňuje ich aj na čaro detailu. Okrem nádherných fotografií z rôznych ročných období sa podelí s čitateľmi aj o svoje osobné zážitky z mnohoročných potuliek po slovenských horách. r pozýva čitateľov na vrcholy končiarov, sprevádza ich po hrebeňoch i dolinách, zastavuje sa pri riekach, vodopádoch, prekrásnej kvetene a upozorňuje ich aj na čaro detailu. Okrem nádherných fotografií, z rôznych ročných období, sa podelí s čitateľmi aj o svoje osobné zážitky z mnohoročných potuliek po slovenských horách.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Hory, moje hory (30.00 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Hory, moje hory (Vladimír Bárta) (27.90 €) na www.gorila.sk
Hory moje hory (Bárta Vladimír (37.62 €) na alterego.sk
Hory moje hory Vladimír Bárta; Vladimír Barta (22.40 €) na www.megaknihy.sk
Hory moje hory (Vladimír Bárta; Vladimír Bárta) (22.53 €) na hrebenda.sk